Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi

i

Autor: Rex Features/East News Para wzięła ślub

Gwiazdy Hollywood

Gwiazda "Stranger Things" wzięła sekretny ślub. 20-latka poślubiła syna rockmana

2024-05-25 16:40

Millie Bobby Brown zyskała międzynarodową sławę dzięki roli Jedenastki w serialu „Stranger Things”. Jej talent i charyzma przyciągnęły uwagę widzów na całym świecie, a jej życie zawodowe i osobiste stało się przedmiotem zainteresowania mediów. Ostatnio jednak uwagę wszystkich przyciągnęła jej decyzja o ślubie z Jake'iem. Kim jest mąż Millie Bobby Brown? Jak wyglądała ich ślubna uroczystość?

Millie Bobby Brown, urodzona w 2004 roku, zadebiutowała jako aktorka już w dzieciństwie, ale to rola w „Stranger Things” przyniosła jej prawdziwą sławę. Wówczas 12-letnia dziewczyna zachwyciła widzów swoją grą aktorską, a jej kariera nabrała oszałamiającego tempa. Od tego momentu, każdy krok Millie był śledzony przez media i fanów. Stała się nie tylko ikoną popkultury, ale również wzorem do naśladowania dla młodzieży na całym świecie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marysia Jeleniewska gorzko o spotkaniu z gwiazdą "Stranger Things". Oto, jak ją potraktowała

POLSAT HIT FESTIVAL - JULIA ŻUGAJ

Millie Bobby Brown już po ślubie

w 2021 roku, Millie Bobby Brown zaczęła spotykać się z Jake'iem Bongiovi, synem słynnego muzyka Jona Bon Joviego. Ich relacja, początkowo odbierana była jako przyjaźń, jednak z czasem przerodziła się w coś więcej, a po kilku latach zaowocowała ślubem. Rankiem w sobotę, 25 maja 2024 roku, w mediach pojawiła się informacja, że 20-letnia Millie Bobby Brown i 22-letni Jake Bongiovi stanęli na ślubnym kobiercu.

Ceremonia była kameralna, z udziałem najbliższych przyjaciół i rodziny. Wśród gości byli oczywiście rodzice Millie, jak również Jon Bon Jovi z żoną Dorothe'ą. Choć dokładne miejsce ślubu nie zostało ujawnione, wiadomo, że odbył się on w Stanach Zjednoczonych.

Z kim spotykała się Millie Bobby Brown?

Millie Bobby Brown, choć jest jeszcze młodą osobą, ma już za sobą bogate życie uczuciowe. W wieku 14 lat spotykała się z dwa lata starszym piosenkarzem, Jacobem Sartoriusem. Następnie, w 2019 roku, była w związku z rugby'istą Josephem Robinsonem. Po zakończeniu tego romansu Millie skupiła się na pracy, występując w kolejnych sezonach „Stranger Things” oraz w filmach „Enola Holmes” i „Godzilla vs Kong”.