Maria Jeleniewska, Millie Bobby Brown

i

Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER // Rex Features/East News Maria Jeleniewska nie jest zachwycona po spotkaniu z Millie Bobby Brown

Influencerzy

Marysia Jeleniewska gorzko o spotkaniu z gwiazdą "Stranger Things". Oto, jak ją potraktowała

2023-09-23 14:44

Marysia Jeleniewska miała niezwykłą okazję spotkać idolkę nastolatek, Millie Bobby Brown, która jest gwiazdą serii "Stranger Things". Marysia opublikowała w sieci wideo ze spotkania i poskarżyła się na zachowanie aktorki. Czy słusznie? Może miała zbyt wielkie oczekiwania wobec gwiazdy?

Maria Jeleniewska jest jedną z najpopularniejszych influencerek działających w polskich social mediach. Tiktokerka zyskała popularność wrzucając do sieci filmiki, na których wykonuje proste układy taneczne. Z czasem pojawiły się również filmiki z kategorii beauty oraz fashion.

Obecnie jej profil obserwuje 13,3 mln użytkowników, a dzięki zasięgom znane marki chętnie proponują jej liczne współprace. Nie jest tajemnicą, że Jeleniewska jest milionerką. Jakiś czas temu zdradziła, że kupiła w Hiszpanii aż trzy nieruchomości!

Młoda gwiazda internetu chętnie chwali się również swoimi spotkaniami z gwiazdami. Poznała dwie największe idolki nastolatek: Selenę Gomez, a teraz także Millie Bobby Brown. O ile, spotkanie z pierwszą celebrytką wspomina fantastycznie, tak na drugie musiała trochę ponarzekać. Nie spodziewała się, że aktorka tak ozięble ją potraktuje.

ESKA Summer City: Shuvary Park i Terma Bania

Rozczarowana Maria Jeleniewska porównuje Millie Bobby Brown do Seleny Gomez

Maria Jeleniewska opublikowała na Tik Toku filmik ze spotkania z Millie Bobby Brown. Obie zapozwały na tle ścianki reklamującej serię kosmetyków stworzonej przez 19-letnią gwiazdę "Stranger Things".

Jeleniewska, podobnie, jak wiele influencerek z całego świata, została zaproszona na spotkanie z Millie, jednak najwidoczniej nie tak wyobrażała sobie konfrontację z gwiazdą - Bardzo ją lubię, ale też każdy miał wrażenie, że traktowała wszystkich z dystansem, nie była "dla nas", a dla pracy... - napisała Jeleniewska po zakończeniu eventu.

Fani również zauważyli pewien dystans między polską i brytyjską gwiazdą kina - Millie się gdzieś indziej patrzyła; Widzę, że nawet zero zainteresowania ze strony gwiazdy. Nawet do zdjęcia patrzy gdzieś indziej; Mega sztuczne przytulenie od Millie - czytamy w sieci.

Jeleniewska nie omieszkała również porównać spotkania z Millie do spotkania z Seleną - Mam porównanie do tego, jak Selena Gomez traktowała osoby na evencie, jaka była kochana. Mieliśmy parę minut, żeby z nią porozmawiać, samemu zrobić zdjęcie, nagrać TikToka - zdecydowanie przepaść pomiędzy artystkami. Szkoda. Ale event poza tym udany - dodała rozczarowana influencerka.

Listen on Spreaker.