Gromee został ojcem. Sara Chmiel-Gromala urodziła syna! [SZCZEGÓŁY]

2018-10-29 16:24
Gromee
Autor: REPORTER Gromee

Gromee i Sara Chmiel-Gromala zostali rodzicami. Dj pochwalił się tą wspaniałą wiadomością na swoim instagramie. Specjalnie z tej okazji ułożył też wierszyk dla malucha! Zobaczcie urocze zdjęcie i sprawdźcie szczegóły!

W życiu Gromee'go i Sary Chmiel-Gromali doszło do wspaniałego wydarzenia. Żona krakowskiego didżeja urodziła ich pierwszego syna! Gromee został ojcem!

Tą radosną informacją Gromee podzielił się z fanami na swoim Instagramie. Wiemy, że syn Gromee'go urodził się 28 października 2018 roku. Świeżo upieczony ojciec zdążył już napisać dla małego... wiersz!

Królu mój mały, dziś drugi dzień Twojego życia.
A każdy Twój oddech dodaje mi sił
Dziś jesteś mały jak muszelka
Kiedyś będziesz miał spodnie na szelkach
Pamiętaj że jedno nie zmieni się nigdy.
Zostanie na zawsze.
Ja, Mama i Ty.

- czytamy na Instagramie producenta.

Sara Chmiel urodziła. Gromee został ojcem

Żona Gromee'go jeszcze miesiąc temu chwaliła się na Instagramie pokaźnym, ciążowym brzuszkiem. Teraz już wiemy, że Sara Chmiel-Gromala urodziła.

Przypomnijmy, że Gromee i Sara Chmiel z zespołu Łzy zostali małżeństwem w kwietniu tego roku. Para wzięła cichy ślub w jednej z górskich miejscowości. Towarzyszyli im rodzina i najbliżsi przyjaciele. Ciążę Sary Chmiel para ogłosiła pod koniec sierpnia radosnym zdjęciem z brzuszkiem na Instagramie.

Teraz przed Gromee i Sarą fascynujący czas z ich synem! Gratulujemy i życzymy mnóstwo miłości!

>> Kuba Wojewódzki miał romans z Angieszką Kaczorowską i Martą Żmudą-Trzebiatowską? Tak napisał w książce!

NAJNOWSZE