Grimes tłumaczy imię dziecka. Co znaczy "X Æ A-12" i jak Elon Musk będzie wołać na syna?

2020-05-06 9:46 mw
Grimes
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Jak Elon Musk i Grimes będą wołać na swoje dziecko? Co dokładnie znaczy "X Æ A-12"? Dzień po urodzeniu malucha piosenkarka opublikowała na Twitterze post, w którym szczegółowo wyjaśnia znaczenie poszczególnych części dziwacznego imienia, jakie podobno wraz z Elonem nadali swojemu synkowi.

W poniedziałek 4 maja Elon Musk i piosenkarka Grimes zostali rodzicami. Artystka urodziła dziecko miliardera, a ten zdradził na Twitterze, jak będzie miała na imię jego szósty synek. 

Elon Musk przyzwyczaił nas do wielu dziwactw, ale to, jak wraz z Grimes nazwali swoje dziecko, pobija wszelkie dotychczasowe wariactwa szefa Tesli. Przedsiębiorca wyjawił, że jego dziecko nosić będzie imię "X Æ A-12".

Oczywiście nikt nie ma pojęcia, co to oznacza i jak wymawia się to imię (o ile w ogóle da się je jakoś wymówić...)

Na szczęście z pomocą przychodzi Grimes. Matka dziecka Elona Muska wyjaśniła na Twitterze wszelkie niejasności. 

NAJDZIWNIEJSZE IMIĘ ŚWIATA?

Co dokładnie znaczy "X Æ A-12" i skąd Elon Musk z Grimes wzięli pomysł na takie imię dla dziecka?

Dzień po urodzeniu malucha Grimes opublikowała na Twitterze wyjaśnienie. Według niej litera "X" oznacza niewiadomą, a znak "Æ" możemy odczytywać jak "Ai", co mogłoby oznaczać "miłość" lub sztuczną inteligencję (AI to skrót od Artificial Intelligence).

Zostaje jeszcze trzeci człon imienia, czyli "A-12". Ma to być odnośnik do samolotu Lockheed A-12 OXCART, zbudowanego swego czasu przez CIA. Maszyna charakteryzuje się tym, że nie posiada uzbrojenia, ale jest niezwykle szybka.

Świetna w walce, ale bez przemocy

- wyjaśnia Grimes.

Artystka dodaje, że litera "A" to także nawiązanie do słowa "Archangel", ulubionej piosenki Grimes

Niestety wciąż nie mamy pojęcia, jak wymawia się imię dziecka Elona Muska i Grimes. Zdaniem części fanów "X Æ A-12" da się wymówić, jak "Sasha" (nie pytajcie, jakim cudem...)

Najbardziej prawdopodobna wersja jest jednak taka, że Grimes i Elon Musk po prostu robią sobie z nas jaja. To byłoby przecież totalnie w ich stylu XD

Elon Musk
Autor: BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News
Hotplota.pl: Madonna na koronaparty, Tom Cruise w kosmosie!
NAJNOWSZE