Greta Thunberg strollowała Donalda Trumpa w dniu jego odejścia z urzędu

2021-01-22 11:57 mm
Greta Thunberg
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Greta Thunberg i Donald Trump zdecydowanie za sobą nie przepadają i mają na koncie kilka głośnych słownych potyczek. Wygląda na to, że ostatnie słowo należy do nastolatki ze Szwecji. Młoda aktywistka skorzystała z okazji, aby w mistrzowski sposób strollować odchodzącego z urzędu Donalda Trumpa - i to w ostatnim dniu jego pracy w Białym Domu. Tweet Grety Thunberg nawiązał do słynnego tekstu byłego prezydenta.

Zmiana warty w Białym Domu to jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni. Donald Trump po przegranych wyborach zakończył urząd, oddając go w ręce Joe Bidena. Zakończenie jego kadencji świętowało wiele znanych amerykańskich gwiazd, ale nie tylko... Odejście Trumpa ucieszyło także Gretę Thunberg.

Nie jest tajemnicą, że szwedzka nastolatka walcząca o powstrzymanie zmian klimatycznych nie polubiła się z byłym prezydentem USA. Oboje mają na koncie kilka potyczek online. Swego czasu było głośno o tweecie Donalda Trumpa, który wyśmiał Gretę Thunberg słowami:

Wygląda na bardzo szczęśliwą młodą dziewczynę, którą czeka jasna i cudowna przyszłość. Miło popatrzeć!

Greta Thunberg trolluje Trumpa

Złośliwość byłego prezydenta musiała mocno zapaść w pamięci szwedzkiej aktywistki. Kiedy tylko nadarzyła się okazja, Greta Thunberg nawiązała do słów Donalda Trumpa. W dniu jego odejścia z urzędu nastolatka napisała na Twitterze:

Wygląda na bardzo szczęśliwego starszego pana, którego czeka jasna i cudowna przyszłość. Miło popatrzeć!

Trzeba przyznać, że Gretę Thunberg stać na ciętą ripostę. Teraz Donald Trump lubi ją pewnie jeszcze mniej...

ESKA XD #014
NAJNOWSZE