Greta Thunberg spotka się z Kim Kardashian?! "Właśnie tego potrzebujemy"

2019-10-09 9:59 mw
Greta Thunberg i Kim Kardashian
Autor: Jeff Topping/Polaris Images/East News, Asatur Yesayants/SPUTNIK Russia/East News

Czy dojdzie do spotkania Grety Thunberg z Kim Kardashian? Amerykańska celebrytka bardzo ciepło wypowiada się na temat szwedzkiej nastolatki, która na oczach całego świata nakrzyczała na przywódców największych mocarstw podczas posiedzenia Organizacji Narodów Zjednoczonych. Co dokładnie powiedziała Kim Kardashian o Grecie Thunberg i za co ceni ją najbardziej?

Greta Thunberg nie schodzi z ust całego świata. Nastolatka ze Szwecji, która na forum ONZ wypomniała przywódcom największych krajów świata, że nie robią nic, aby powstrzymać groźne zmiany klimatu, jest jedną z osób wymienianych w gronie kandydatek do pokojowej nagrody Nobla.

Zdania na temat działalności Grety Thunberg są podzielone. Część osób zarzuca 16-latce, że jej działalność to zwykły marketing. Jeremy Clarkson nazwał ją nawet publicznie "rozpieszczonym bachorem". Wydaje się jednak, że te głosy są w mniejszości.

Do licznego grona VIP-ów popierających słowa Grety niespodziewanie dołączyła Kim Kardashian. Celebrytka dotąd nie angażowała się specjalnie w działalność na rzecz ratowania naszej planety, ale teraz postanowiła to zmienić. Podczas swojej wizyty w Armenii Kim Kardashian wypowiedziała się na temat Grety Thunberg. Niewykluczone, że żona Kanye Westa będzie też próbowała spotkać się z młodą aktywistką!

KIM KARDASHIAN CHWALI GRETĘ THUNBERG

Podczas wyprawy do Armenii, gdzie Kim Kardashian ochrzciła trójkę swoich dzieci, celebrytka miała okazję wypowiedzieć się na temat Grety Thunberg.

Amerykańska gwiazda nie szczędziła komplementów pod adresem nastolatki.

Jest niesamowitą młodą dziewczyną, tak odważną, że stawiła czoła dorosłym, co musiało być dla niej przerażając. Jej otwartość i szczerość jest dokładnie tym, czego potrzebujemy

- powiedziała 38-letnia celebrytka.

Zmiany klimatu to poważny problem

- dodała Kim Kardashian.

W sieci pojawiły się też plotki, że gwiazdka będzie próbowała spotkać się z Gretą Thunberg i osobiście wesprzeć jej działania przed swoimi amerykańskimi fanami.

Pytanie tylko, czy Greta byłaby takim spotkaniem zainteresowana. Wspólne zdjęcia z Kim Kardashian mogą być wodą na młyn dla krytyków, którzy zarzucają młodej aktywistce "parcie na szkło". Z drugiej jednak strony, kiedy chodzi o ratowanie planety, każde poparcie jest ważne.

Greta Thunberg
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER
Kim Kardashian
Autor: New Media Images / SplashNews.com/East News
Kim Kardashian. Posłuchaj jak powstały sekstaśmy z udziałem celebrytki. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
NAJNOWSZE