Kim Kardashian ochrzciła dzieci w Armenii [ZDJĘCIA] Co za gromadka!

2019-10-08 10:38 kp

Kim Kardashian wraz ze swoimi dziećmi przyleciała do stolicy Armenii, Erywania. Celebrytka ochrzciła w tamtejszym kościele trójkę swoich najmłodszych pociech - Sainta, Chicago i Psalma. Odprowadzana do świątyni przez ochronę gwiazda wywołała spore poruszenie na ulicach miasta. Zobaczcie zdjęcia!

Cztery lata temu Kim Kardashian w towarzystwie Kanye Westa ochrzciła w Katedrze św. Jakuba w Jerozolimie ich córkę North West. Teraz celebrytka w towarzystwie Kourtney Kardashian i jej dzieci wybrała się do Armenii, by tam ochrzcić Sainta, Chicago i Psalma.

Kim Kardashian przybyła najpierw do stolicy Armenii, Erewania. Celebrytkę do tamtejszego kościoła odprowadziła grupa ochroniarzy - amerykańska gwiazda i jej przebrane w tradycyjne, białe stroje dzieci, wywołali duże zainteresowanie na ulicy. Gwiazda nie unikała jednak kontaktu z mieszkańcami i zapozowała nawet do kilku selfie.

Kim Kardashian ochrzciła dzieci

Sama Kim Kardashian wybrała na tę okazję wyjątkowo skromną jak na nią, beżową suknię do ziemi. Na miejsce chrztu Kim wybrała już najważniejszą i najstarszą ormiańską świątynię, znajdującą się 18 kilometrów od Erywania katedrę w Eczmiadzynie.

Nie było żadnej specjalnej ceremonii. Jak wszystkie inne rodziny, zostali zarejestrowani i przybyli w swoim terminie.

- zapewnił ojciec Vahram Melikyan, dyrektor departamentu informacji Katedry w Eczmiadzynie.

Warto przypomnieć, że Kim Kardashian wybrała Armenię ze względu na swoje korzenie. Przodkowie celebrytki wyemigrowali z Armenii do Stanów Zjednoczonych pod koniec XIX wieku.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE