Grammy 2020 - tak gwiazdy błyszczały w ubiegłym roku. Kto zaskoczy tym razem?

2020-01-26 15:31 nk

Tuż przed galą Grammy 2020 przypomnijcie sobie, jak gwiazdy prezentowały się na ściance podczas ubiegłorocznej ceremonii. A było na co popatrzeć! Kto Waszym zdaniem ma szansę przebić ubiegłoroczne stylizacje celebrytów z gali Grammy?

W Los Angeles trwają gorączkowe przygotowania do gali Grammy 2020. 62. ceremonia rozdania nagród amerykańskiej Narodowej Akademii Sztuki i Techniki Rejestracji odbędzie się 26 stycznia 2020 w Los Angeles. Tego wieczoru poznamy zwycięzców statuetek w 84 kategoriach. Najwięcej nominacji do Grammy 2020 zdobyli: Lizzo, Billie Eilish i Lil Nas X. Czy to właśnie oni będą największymi triumfatorami ceremonii? Niebawem wszystko stanie się jasne!

Grammy 2020: kreacje lepsze, niż w ubiegłym roku?

Nieodłącznym elementem gal takich jak Grammy 2020, jest pozowanie na ściance. Właśnie tam gwiazdy mają okazję zaprezentować swoje stylizacje w całej okazałości.

Czy kreacje Grammy 2020 będą jeszcze gorętsze, niż rok temu? Na poprzedniej gali celebrytki prezentowały się naprawdę pięknie, a niektóre rzeczywiście nas zachwyciły!

Tuż przed tym, jak agencje fotograficzne na całym świecie obiegną świeżutkie zdjęcia z bieżącej ceremonii, przypomnijcie sobie kreacje gwiazd z gali Grammy 2019!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE