Góra z Gry o Tron został ojcem! Hafthor Julius Bjornsson opisał cały poród [ZDJĘCIA]

2020-09-28 12:26 kp
Hafthor Julius Bjornsson
Autor: Ouzounova/Splash News/EAST NEWS

W świecie showbiznesu trwa prawdziwy baby boom! Niemal codziennie docierają do nas kolejne informacje o gwiazdorskich parach, które doczekały się pociechy i z radością dzielą się tym newsem z fanami. Tym razem przyszedł czas na słynnego Górę z Gry o Tron, czyli Hafthora Juliusa Bjornssona. Postawny aktor i jego żona właśnie zostali rodzicami, co gwiazdor uczcił pokaźną galerią zdjęć.

Jednym z najbardziej charakterystycznych gwiazdorów Gry o Tron jest bez wątpienia Islandczyk Hafthor Julius Bjornsson. Wcześniej zawodowy siłacz z tytułami najsilniejszego człowieka świata na koncie, dzięki roli Góry w serialu stał się rozpoznawalny na całym świecie. Już dawno temu okazało się, że - choć wygląda groźnie - w rzeczywistości Hafthor to bardzo ciepły facet, który od kilku lat jest w szczęśliwym związku.

Jesienią 2017 roku aktor poznał Kelsey Henson w barze, w którym pracowała dziewczyna. I choć parę dzieli ogromna różnica wzrostu, okazało się, że znacznie więcej ich łączy! W międzyczasie zakochani pobrali się, a teraz przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Ciekawe, po kim odziedziczy urodę i wzrost!

Hafthor Julius Bjornsson został ojcem

Podekscytowany narodzinami dziecka Góra z Gry o Tron zdał swoim fanom dokładną relację z ostatnich dni. Na jego profil na Instagramie trafiło mnóstwo zdjęć młodych rodziców i noworodka, który przyszedł na świat 26 września 2020 roku.

O 6 rano Kelsey obudziła mnie, mówiąc mi, że odeszły jej wody, natychmiast wyskoczyłem z łóżka i powiedziałem w porządku, chodźmy, a ona zachowała spokój i odpowiedziała ze śmiechem: nie, jeszcze nie idziemy. Więc chciałem zadzwonić do naszych położnych, na co ponownie odpowiedziała: nie, poczekajmy chwilę.

- tak zgodnie z relacją aktora rozpoczął się ten wyjątkowy dzień.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

O 7:15 wezwaliśmy naszego przyjaciela, aby przyjechał sfotografować poród, położną i doulę. Gdy przyjechała położna, sprawdziła postępy i byliśmy zaskoczeni, gdy okazało się, że Kelsey ma już rozwarcie 5 cm. Położna zapytała, czy jest gotowa do pójścia do centrum porodowego, czy też chce wypróbować kąpieli w domu, a Kelsey, nadal zachowując spokój, zdecydowała się spróbować kąpieli w domu. Podczas nalewania kąpieli sprawy zaczęły szybko się nasilać, skurcze były znacznie silniejsze trwające ponad minutę i występowały w odstępach 2-3 minut. Następnie położna powiedziała, że ​​uważa, że ​​powinniśmy udać się do kliniki, a ostatecznie Kelsey zgodziła się, że już czas.

- czytamy dalej.

8:40. Po 10 minutach jazdy dotarliśmy do centrum porodowego Björkin. Kelsey od razu wiedziała, czego chce, i zapytała, ile czasu minie, zanim basen porodowy będzie wypełniony. Przez następne piętnaście minut Kelsey spacerowała między skurczami, czekając na napełnienie wanny.

O 9:00 była w wannie i natychmiast zaczęła przeć. Sytuacja potoczyła się bardzo szybko. Wszystko robiła niesamowicie. Miała pełną kontrolę nad swoim umysłem i ciałem. Miała silną opinię na temat tego, czego dokładnie chciała. Jestem całkowicie pod wrażeniem jej siły i jestem z niej dumny za wszystko, co zrobiła, aby przygotować się na całą ciążę. Nie da się wyrazić słowami, jak bardzo jestem dumny i jak się czuję dzięki temu doświadczeniu.

>> Ile wzrostu mają gwiazdy Gry o Tron? Góra to prawdziwy gigant! A Jon Snow?

To nie koniec relacji Hafthora Juliusa Bjornssona.

11:19. Po niezwykle ciężkich 2 godzinach i 19 minutach parcia, przybył nasz zdrowy, silny, piękny chłopiec o wadze 3530 gramów i wzroście 52 cm. Zakończeniem najpiękniejszego, budzącego podziw porodu był najwspanialszy telefon do mojej córki, aby przedstawić ją nowemu młodszemu bratu ❤️

- opisał cały poród aktor.

Pod wpisem możemy zobaczyć kilka zdjęć z pierwszych wspólnych chwil całej trójki. Zobaczcie te niezwykłe ujęcia!

NAJNOWSZE