Selena Gomez, Taylor Swift i Katy Perry tworzą muzykę? Fani wyczuwają współpracę...

2021-03-27 16:24 es
Taylor Swift
Autor: Rex Features/East News

Fani Taylor Swift, są doskonali w tworzeniu teorii spiskowych. Czasami są kompletnie oderwane od rzeczywistości, a czasami... zupełnie prawdziwe! Tym razem internauci wzięli na celownik współpracę Taylor Swift. Podobno Selena Gomez i Katy Perry dały tajny znak, że szykują wspólną muzykę. O co chodzi?

Fani Taylor Swift to szalenie zaangażowana społeczność. Czasami wystarczy im najdrobniejszy ślad, żeby wyczuć, co się dzieje. A warto wspomnieć, że Taylor Swift w przeszłości już nie raz celowo wysyłała fanom tajne sygnały, zapowiadając na przykład nową muzykę.

Nic więc dziwnego, że Swifties są tak wyczuleni! Właśnie stworzyli kolejną teorię. Czy faktycznie Taylor Swift, Selena Gomez i Katy Perry szykują współpracę?

Taylor Swift, Selena Gomez i Katy Perry nagrywają razem?

Teoria o tym, że Taylor Swift, Selena Gomez i Katy Perry szykują muzykę, powstała błyskawicznie. Wszystko zaczęła kilka dni temu Selena Gomez.

Na swoim Instagramie Selena Gomez udostępniła zdjęcie, na którym pozuje razem z Taylor Swift oraz jej kotem.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Tęsknię za tym

Napisała wokalistka.

To sprawiło, że fani Taylor Swift postawili uszy... Selena Gomez w ostatnim czasie mocno ograniczyła aktywność w social mediach. Czy faktycznie wrzuciła post tylko po to, żeby publicznie powspominać? Zdaniem internautów to tajna wiadomość!

Taylor Swift i Selena Gomez we wspólnej piosence to coś, na co czekamy od dawna! A gdyby tak do tej mieszanki dorzucić jeszcze Katy Perry...

Relacja Taylor Swift z katy Perry nie wyglądała najlepiej w ostatnich latach. Szczerze mówiąc... prowadziły otwartą wojnę! Jednak pogodziły się i nawet wystąpiły razem w teledysku.

Przebrana za burgera Katy Perry przytulała Taylor Swift w kostiumie frytek w klipie do You Need To Calm Down. A gdyby tak poszerzyć współpracę...?

Ostatnio w American Idol Katy Perry zasugerowała, że myśli o nagrywaniu z Taylor Swift!

Możesz sobie wyobrazić, co byśmy stworzyły, gdybym nagrała z Taylor Swift?

Powiedziała wokalistka.

Kilka tygodni temu Taylor Swift ogłosiła zbliżające się ponowne wydanie Fearless. Piosenkarka przyznała, że proces ten był „bardziej satysfakcjonujący i emocjonalny”, niż się spodziewała. Internauci zaczęli przypuszczać, że może chodzić o współprace przy reedycji dawnych numerów. A po ostatnich gestach Seleny Gomez i Katy Perry są przekonani, że dziewczyny szykują wspólny projekt.

Liczycie, że Taylor Swift, Selena Gomez i Katy Perry nagrywają razem?

NAJNOWSZE