Taylor Swift Katy Perry

i

Autor: East News

Katy Perry i Taylor Swift nagrają razem piosenkę? Zaskakujące wyznanie w American Idol

2021-03-23 16:02

Katy Perry i Taylor Swift łączy długa relacja. Kiedyś były bliskimi przyjaciółkami, ale później coś się popsuło. Po kilku latach konfliktu pogodziły się oficjalnie na planie teledysku You Need To Calm Down Taylor Swift. W ostatnim odcinku American Idol, gdzie Katy Perry jest jurorką, padło interesujące wyznanie... Nagrają coś razem?!

Katy Perry i Taylor Swift łączy długa i nie zawsze prosta relacja. Dziewczyny przyjaźniły się i to dość blisko wiele lat temu. Jednak później zaczęło się psuć... Wokalistki atakowały się wzajemnie w piosenkach, wywiadach oraz w social mediach.

W rozmowie Rolling Stone z 2014 roku Taylor Swift powiedziała, że ​​jej piosenka Bad Blood z albumu 1989 dotyczyła piosenkarki, która „próbowała sabotować” jej trasę koncertową. Wówczas część tancerek Tay zrezygnowało z pracy dla niej, by wyruszyć w trasę z Katy Perry... AUĆ!

Dwa lata później Katy Perry wydała kawałek Swish Swish, który oficjalnie nie dotyczył nikogo konkretnego. Jednak wszyscy wiemy, że to diss na Taylor Swift!

Od kilku lat relacje Katy Perry i Taylor Swift się poprawiają. Mamy tego kolejny dowód!

Katy Perry rozmyśla o współpracy z Taylor Swift

Po tylu latach konfliktu każdy przejaw sympatii między Katy Perry a Taylor Swift jest na wagę złota. Panie oficjalnie pogodziły się, występując razem w teledysku do You Need To Calm Down.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

W 2016 roku Katy Perry napisała na Twitterze, że będzie mogła współpracować z Taylor Swift wyłącznie, gdy ta przeprosi. Najwyraźniej miało to miejsce!

W ostatnim odcinku American Idol Katy Perry wspomniała o współpracy z Taylor Swift!

Czy możesz sobie wyobrazić ... gdybym pracowały razem z Taylor, co mogłybyśmy zrobić?

Powiedziała Katy do innych jurorów - Lionela Richiego (71 l.) I Luke'a Bryana (44 l.).

Myślicie, że Taylor Swift zrobi teraz kolejny krok?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?