Goły mężczyzna goni dziki na plaży! ZDJĘCIA niemieckiej aktorki HITEM SIECI!

2020-08-07 17:51 nk
Adele Landauer i golas
Autor: AEDT / WENN.com/agefotostock/East News

Znana niemiecka aktorka, Adele Landauer, zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia gołego mężczyzny, który goni po plaży... dziki! Jeden z nich bowiem ukradł mu reklamówkę, zawierającą cenny sprzęt! Fotki opublikowane przez niemiecką gwiazdę to HIT SIECI!

Jako że gwiazdy prowadzą dość ciekawe życie, a do tego mają bardzo duży zasięg w mediach społecznościowych, ich posty czasem stają się hitami sieci. Czasami nawet całkiem zasłużenie... ;)

Gwiazda sfotografowała golasa goniącego dziki na plaży!

Zazwyczaj jest tak, że post staje się hitem właśnie ze względu na sławnego autora. Bywa jednak także i tak, że to celebryta o - powiedzmy - lokalnym zasięgu zyskuje międzynarodowy rozgłos właśnie dzięki swojej działalności w sieci.

Tak stało się z Adele Landauer - 60-letnią niemiecką aktorką, która opublikowała na swoim Facebooku osobliwe zdjęcia. Na fotkach widzimy, jak goły mężczyzna goni dziki po plaży! Jaka historia kryje się za tymi fotkami?

Otóż cała akcja rozegrała się nad jeziorem niedaleko Berlina. Nudysta opalał się na plaży, kiedy jeden z dzików porwał jego reklamówkę! Mężczyzna rzucił się w pościg za zwierzęciem, bo - jak się później okazało - w torbie był laptop!

Natura kontratakuje! Polowanie na dzika w Teufelssee! Laptop mężczyzny jest w żółtej torbie, więc dawał z siebie wszystko, mimo stroju Adama.
Potem pokazałam zdjęcia mężczyźnie, zaśmiał się głośno i pozwolił mi je upublicznić. Pokazywanie ludzi nie leży w mojej naturze. Myślę, że życie ma też zabawne strony i zdecydowanie można się nimi dzielić. Proszę więc, byście powstrzymali się od negatywnych komentarzy.

- napisała w poście niemiecka gwiazda.

Trzeba przyznać, że nudysta ma do siebie spory dystans... Pozwolilibyście zamieścić w sieci TAKIE zdjęcia ze swoim udziałem?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE