Ten film na Tik Toku Willa Smitha to HIT! Jason Derulo już nigdy go nie odwiedzi!

2020-08-08 10:30 KP
Will Smith
Autor: Mimmo Carriero/IPA/REX/Rex Fashion/East News

Być może będzie to dla Was zaskoczenie, ale Will Smith to najpopularniejszy gwiazdor kina na Tik Toku. Filmiki aktora ogląda od kilkunastu do kilkudziesięciu milionów osób, a jego profil obserwuje ponad 31 milionów osób. I co ciekawe, Will Smith wcale nie poddał się panującemu w apce trendowi z tanecznymi filmikami. W czym tkwi jego sukces?

Tik Tok to prawdziwy światowy fenomen. Aplikacja, w której można wrzucać 15-sekundowe filmiki, zrobiła oszałamiającą karierę na świecie, zwłaszcza wśród najmłodszych internautów. Nastolatkowie uwielbiają wrzucać do sieci krótkie wideo, na których najczęściej tańczą do fragmentów piosenek - to zresztą podstawowe założenie Tik Toka.

Ci najpopularniejsi na Tik Toku to dziś w wirtualnym świecie prawdziwe gwiazdy z milionami obserwujących ich użytkowników, a co za tym idzie - niezłymi zarobkami. Co Was zapewne mocno zaskoczy, w przeciwieństwie do Instagrama, na Tik Toku w czołówce najpopularniejszych nie znajdziemy "tradycyjnych" gwiazd. Pierwsza z nich - Will Smith - w sierpniu 2020 roku zajmuje dopiero 10 miejsce wśród najczęściej obserwowanych profili!

Will Smith na Tik Toku

Will Smith ma swój własny pomysł na Tik Toka, który wyjątkowo spodobał się fanom. Aktor publikuje najróżniejsze zabawne filmiki, często podrasowane efektami specjalnymi. Jak chociażby video, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda człowiek skaczący na skakance z perspektywy tejże skakanki :)

Innym hitem był filmik, na którym Will Smith przeciera lustro. I co tam widzi?

Najnowszy przebój Willa Smitha to z kolei film nagrany z gościnnym udziałem Jasona Derulo (też na wysokim, 14. miejscu wśród najpopularniejszych na Tik Tiku). Zobaczcie sami:

Auć! To właśnie nagranie Jason Derulo opublikował na swoim Instagramie żartobliwym dopiskiem:

Nigdy więcej nie pójdę do domu Willa Smitha

Oby jednak jak najczęściej zaglądał na jego profil na Tik Tiku! <3

NAJNOWSZE