Gigi Hadid urządziła mamie przyjęcie urodzinowe. Było… bardzo skromnie!

2021-01-12 15:00 AM
Gigi Hadid
Autor: Dominique Maitre/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Urodziny w czasie pandemii to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza dla gwiazd, które uwielbiają organizować je w wielkim stylu. Wczoraj swoje 57 urodziny obchodziła mama sióstr Hadid, Yolanda Hadid. Z tej okazji, Gigi wyprawiła jej przyjęcie. Jak na czasy ogólnoświatowej pandemii, modelka zrobiła to perfekcyjnie!

Odkąd na świecie pojawił się koronawirus, który zbiera śmiertelne żniwo nie tylko władze krajów ale także znane osoby apelują by pozostać w domach i unikać spotkań towarzyskich. Wiele osób w obawie przed zachorowaniem i narażeniem na to swoich bliskich stosuje się do zaleceń, jednak są i tacy, którzy się wykruszają i liczą, że im się upiecze. Do grona niepokornych gwiazd należy Rita Ora czy Cardi B, które zorganizowały urodzinowe przyjęcie i bawiły się w licznym gronie gości.

Cardi B naraziła się na hejt a Rita Ora musiała przyjąć nie tylko krytykę ze strony fanów ale także mandat! W tej kwestii znacznie bardziej odpowiedzialna jest Gigi Hadid. Świeżo upieczona mama doskonale wie, że o zdrowie trzeba dbać. A co zrobić z urodzinami bliskiej osoby w czasie pandemii? Oczywiście wyprawić je, jednak w bardzo skromnej wersji.

ESKA XD #013

GIGI HADID WYPRAWIŁA MAMIE URODZINY. JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE?

Na Instagramie Gigi Hadid pojawiła się fotka modelki z Yolandą Hadid. Mama Gigi, Belli oraz Anwara, 11 stycznia skończyła 57 lat. Z tej okazji najstarsza córka wyprawiła jej przyjęcie urodzinowe, które jak można wnioskować ze zdjęcia odbyło się w domowym zaciszu przy sushi! Nie wiadomo dokładnie ile osób zostało zaproszonych, jednak sądząc po ilości jedzenia wnioskujemy, że impreza była bardzo kameralna.

Dziś wieczorem, moja mama @yolanda.hadid obchodziła urodziny. Myślę, że każdego roku nie mogłabym jej bardziej kochać, patrzeć na nią ani się od niej uczyć – a potem to robię. To najlepsza mama o jaką mogliśmy prosić. Błogosławiony. KOCHAM CIĘ, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO. Życzę udanego roku 🌼

- pisała w poście, dodając dwie fotki.

NAJNOWSZE