Gigi Hadid spełniła prośbę fanów. Tych fotek nigdy wcześniej nie publikowała!

2021-02-22 14:00 AM
Gigi Hadid
Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Na Instagramie pojawiła się zabawa, która polega na tym, by opublikować fotkę o którą poproszą obserwujący. W zabawie biorą udział także gwiazdy, co bardzo cieszy ich fanów. Również Gigi Hadid, która pokazała nieznane dotąd fotki z czasów, gdy była w ciąży.

Od jakiegoś czas na Instagramie pojawiła się zabawa która polega na tym, że followersi wybierają fotkę jaką ma opublikować na instagramowej relacji właściciel profilu. Świetnie sprawdza się to w przypadku gwiazd. To gratka dla ich fanów, którzy nie tylko nawiązują kontakt z idolem, ale także mogą obejrzeć nieopublikowane dotąd fotki.

W zabawę mocno zaangażowała się Gigi Hadid, która wiele razy dawała fanom możliwość poproszenia jej o fotki. Teraz ponownie postanowiła nawiązać z nimi interakcję.

Najwięcej próśb dotyczyło fotek Gigi w ciąży, a z racji tego, że modelka nie rzuca słów na wiatr to świetnie wywiązała się z zadania i opublikowała zdjęcia, które wcześniej nie widziały światła dziennego. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jak bardzo zadowoleni byli internauci i fani modelki.

Jedną z fotek, którą zdecydowała się pokazać Hadid było zdjęcie w złotym bikini ze sporym brzuchem. Fotka pochodzi z sierpnia, czyli miesiąc przed porodem. Kolejne zdjęcie zrobione w typowo domowej scenerii. Gigi ma na sobie krótkie spodenki i kolorowy t-shirt.

Nie zabrakło też fotki z wcześniejszych miesięcy ciąży.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Gigi Hadid
Autor: instagram.com/gigihadid
Gigi Hadid - zdjęcie w ciąży
Autor: instagram.com/gigihadid
Gigi Hadid zdjęcie w ciąży
Autor: instagram.com/gigihadid
NAJNOWSZE