Emily Ratajkowski coraz bliżej porodu! [ZDJĘCIA] Stylowa mama w jeansie

2021-02-22 12:06 kp

Emily Ratajkowski i jej mąż przygotowują się do powitania na świecie pierwszego dziecka pary. Modelka chętnie pokazuje swoim fanom ciążowe zdjęcia i dokumentuje na Instagramie, jak wygląda jej zmieniające się ciało. Emily często można spotkać też "na mieście". Tym razem celebrytka spacerowała w towarzystwie Sebastiana Bear-McClarda i ich psa.

Emily Ratajkowski już niedługo zostanie mamą. Modelka i jej mąż, Sebastian Bear-McClard czekają na narodziny ich pierwszego dziecka - a to wydarzy się już w ciągu najbliższych tygodni. Gwiazda jest w ciąży już około 35 tygodni, a to oznacza, że maluch przyjdzie na świat wraz z nadejściem wiosny.

Emily Ratajkowski należy do tego grona szczęśliwych przyszłych mam, które w ciąży czują się i prezentują naprawdę dobrze. Modelka nie przybrała na wadze więcej niż to konieczne i zdrowe i z przyjemnością chwali się ciążową figurą swoim fanom. Jeśli mielibyśmy wskazać gwiazdę, która jeszcze w ciąży zasługuje na tytuł "sexy mamy" z pewnością byłaby to właśnie Emily Ratajkowski!

Emily Ratajkowski w zaawansowanej ciąży

Gdy Emily Ratajkowski nie pozuje do seksownych fotek, jest całkiem zwyczajną, przyszłą mamą. Na najnowszych fotkach, które celebrytce zrobili paparazzi, Emily spaceruje w towarzystwie męża i psa w wygodnej bluzie i jeansie. Modelkę często można spotkać na ulicach Nowego Jorku, gdzie odbywa wycieczki z czworonogiem czy też wyskakuje do swojej ulubionej kawiarni. Już nie możemy się doczekać, aż będziemy oglądać ją z wózkiem!

Tymczasem zobaczcie najnowsze zdjęcia Emily Ratajkowski w ciąży!

NAJNOWSZE