Zayn Malik: Better to hołd dla Gigi Hadid! Posłuchaj najpiękniejszej piosenki miłosnej roku

2020-09-25 8:14 kp
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: 0000001/Reporter

Ten czas w swoim życiu Zayn Malik zapamięta na zawsze. Zapamiętają też jego fani - zaledwie w ciągu dwóch dni wokalista ogłosił światu, że został ojcem i wydał nowy, długo oczekiwany singiel. Piosenka Better nie mogła być oczywiście o nikim innym, jak tylko o Gigi Hadid. Po wielu latach powrotów i rozstań para w końcu odnalazła spokój i jest szczęśliwa jak nigdy!

Zayn Malik i Gigi Hadid mają za sobą długą i skomplikowaną historię. Modelka i wokalista poznali się w 2015 roku i poczuli do siebie miętę, czego pierwszym poważnym wyznaniem był teledysk do piosenki Pillowtalk. Szybko okazało się, że ich związek elektryzuje cały świat - za zakochanymi na każdym kroku podążali paparazzi, a tabloidy rozpisywały się na temat ich kolejnych randek.

Sytuacja stała się na tyle napięta, że fotoreporterzy całymi dniami wystawali pod nowojorskim apartamentem modelki w oczekiwaniu na zdjęcia pary - wszyscy fani doskonale pamiętają te ujęcia, które wiele razy trafiały do mediów.

Taka atmosfera nie sprzyjała związkowi borykającego się z własnymi problemami Zaynowi Malikowi i zapracowanej Gigi Hadid. W kolejnych latach para kilka razy rozstawała się i próbowała od nowa. Ostatni raz - pod koniec ubiegłego roku. Tym razem jednak Zayn i Gigi nie popełnili poprzednich błędów i bardzo starannie ukrywali swoją relację przed światem. To okazało się dla nich zbawienne.

Better - Zayn Malik śpiewa o Gigi Hadid

Gdy więc w kwietniu media ogłosiły, że Gigi Hadid spodziewa się dziecka, fani pary nie posiadali się z radości. 24 września 2020 roku para opublikowała na swoich profilach na Instagramie zdjęcie z córką - Gigi Hadid urodziła w poprzedni weekend.

A już dzień później na fanów czekała kolejna niespodzianka - premiera piosenki Better Zayna Malika. To pierwsza zapowiedź nowej płyty wokalisty i... hołd dla jego ukochanej! W Better Zayn Malik wraca myślami do przeszłości swojego związku i wspomina liczne rozstania i kryzysy, by w końcu stwierdzić, że kocha Gigi Hadid!

Mam nadzieję, że zostawiam tylko dobre wibracje na podłodze w Twoim salonieBolało tak bardzo, że nie robiłem tego, kiedy poprosiłaś o więcejTwój tata prawdopodobnie kocha mnie teraz bardziej niż kiedykolwiek

- śpiewa Zayn Malik w Better.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

I dalej:

Ponieważ cię kochamTak kochanie, kocham cięTylko tym razem usłysz, co próbuję powiedziećWiedz, że możesz nie czuć tego samegoAle ja cię kochamMówię ci, kocham cię

Fani Zayna Malika nie ukrywają, że są pod ogromnym wrażeniem nowego singla swojego ulubieńca. Po tak długim czasie Zayn pokazał piękny utwór o miłości, która długo w nim dojrzewała!

Zobaczcie video!

NAJNOWSZE