Gigi Hadid zachwyca się przepisem mamy Zayna na kurczaka! Znów coś ich łączy?

2019-12-30 19:04 kp
Gigi Hadid i Zayn Malik
Autor: SplashNews.com/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik byli przez lata jedną z najbardziej lubianych par showbiznesu. Niestety, modelka i wokalista zmagali się z wieloma problemami i mimo prób ratowania związku ostatecznie rozstali się na początku 2019 roku. Czyżby jednak znów coś ich łączyło? Gigi Hadid rozbudziła plotki!

Przez lata związku Zayn Malik i Gigi Hadid zdążyli świetnie poznać nie tylko siebie, ale i swoje rodziny. Piosenkarz i modelka spędzali sporo czasu ze swoimi bliskimi, którzy nie ukrywali, że są bardzo zadowoleni z ich miłosnego wyboru. Ciepłych słów Zaynowi nigdy nie szczędziła mama Gigi, Yolanda, ani też mama Zayna – Trisha.

Związek Zayna i Gigi przechodził jednak wiele kryzysów, do czego przyczyniały się problemy osobiste byłego wokalisty One Direction. Ostatecznie para po raz kolejny rozstała się na początku 2019 roku i dotąd nic nie wskazywało na to, by chciała dać sobie jeszcze jedną szansę.

Gigi Hadid i Zayn Malik znowu razem?

Gigi Hadid bardzo zaskoczyła więc fanów, chwaląc się ostatnio na Instagramie, że przyrządza popisowe danie… mamy Zayna Malika. Modelka pokazała na Insta Story, jak przygotowuje kurczaka w curry według przepisu Trishy Malik, czym oczywiście natychmiast wzbudziła plotki o jej relacji z piosenkarzem.

Niedziela w kuchni. Będę marynowała kurczaka do jednego z moich ulubionych dań!!!

- napisała Gigi Hadid i oznaczyła profil mamy Zayna Malika. Warto przypomnieć, że modelka i muzyk rozstali się w przyjaznych okolicznościach i nigdy nie mieli do siebie negatywnych odczuć – być może dlatego Gigi nie ma problemu wspominaniem swojej niedoszłej teściowej.

A może jednak znów coś ją łączy z Zaynem? Znajomi ex-pary studzą jednak emocje.

Przeszli przez fazę, w której wcale się nie komunikowali i ostatnio byli w kontakcie. Ona go wspiera. Rozmawiają od czasu do czasu, ale to nic nadzwyczajnego.

- czytamy.

Chcielibyście znów zobaczyć ich razem?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE