Ariana Grande po ślubie kwitnie! Fani zachwyceni TĄ stylizacją. Tylko te buty jak u...

2021-06-10 19:03 es
Ariana Grande
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Kilka tygodni temu niespodziewanie Ariana Grande wyszła za mąż. Co prawda ogłosiła wcześniej zaręczyny, ale wszyscy byliśmy w szoku, że gwiazda takiego formatu zorganizowała tajne wesele. Teraz pani Gomez cieszy się nową drogą życia i ewidentnie kwitnie. Najnowsze zdjęcia na jej Instagramie zostały dosłownie zasypane komplementami. Sama Ariana Grande żartuje jednak z butów. Nie zgadniecie, do kogo się porównała!

Od kilku dobrych lat Ariana Grande cieszy się niesłabnącą sławą. Wokalistka wydaje album za albumem, bijąc przy tym rekordy popularności. Jej teledyski wykręcają kosmiczne liczby na YouTube, a kolejne kawałki są obsypywane nagrodami.

Wydawać by się mogło, że tak rozpoznawalna osoba jak Ariana Grande nie jest w stanie zrobić żadnego ruchu, niezauważona. A jednak! Kilka tygodni temu zrobiła swoim fanom wielką niespodziankę. O tym, że Ariana Grande wzięła ślub, dowiedzieliśmy się dopiero po fakcie.

Jej mężem jest agent luksusowych nieruchomości, Dalton Gomez. Najwyraźniej to ten jedyny, ponieważ od ślubu Ariana Grande promienieje. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Ariana Grande chwali się stylizacją

Ariana Grande cieszy się wielką popularnością. To prawdziwa królowa social mediów. Jej instagramowy profil śledzą 242 miliony osób! Wszyscy mogli się zachwycić ostatnimi zdjęciami gwiazdy.

Wokalistka pozuje w czarnym topie, przypominającym kwiat. Do tego czarna mini i błyszczące kozaki w tym samym kolorze. HOT!

- co za stylizacja!

- jesteś doskonała

- ale ona wygląda, tylko spójrzcie

- IDEAŁ

Zachwycają się fani.

Tymczasem sama gwiazda porównała swoje buty do... obuwia SpongeBoba! Widzicie podobieństwo?

Nie bez przyczyny Ariana Grande się tak wystroiła. W opisie gwiazda oznaczyła profil The Voice. W nadchodzącym sezonie wokalistka zajmie miejsce Nicka Jonasa w fotelu jurorskim. Najpewniej więc zobaczymy tę stylizację w którymś z odcinków.

Premiera The Voice z Arianą Grandę odbędzie się 20 września.

NAJNOWSZE