Gigi Hadid pokazała Khai na wielkanocnym zdjęciu. "Nasz króliczek"

2021-04-06 9:02 kp
Gigi Hadid
Autor: J.M. HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

Gigi Hadid i Zayn Malik spędzili w tym roku swoje pierwsze święta wielkanocne w powiększonym gronie już jako młodzi rodzice. Córka pary przyszła na świat we wrześniu ubiegłego roku i od tamtego momentu jest oczkiem w głowie modelki i muzyka. Zakochani bardzo dbają o prywatność małej, jednak tym razem zrobili wyjątek.

Choć Gigi Hadid i Zayn Malik zaczęli się spotykać już w 2015 roku, poważny i trwały związek udało im się stworzyć dopiero wtedy, gdy usunęli z niego trzeci element - media. Przez lata paparazzi nie dawali modelce i muzykowi spokoju, podążając za nimi na każdym kroku i czekając przed wejściem do domu. Ciągła obserwacja i status najbardziej pożądanej pary showbiznesu nie służył zakochanym, którzy zmagali się z tego powodu z kolejnymi kryzysami.

Ich związek uratowała w końcu ucieczka z Nowego Jorku. Gdy para przeniosła się na ranczo w Pensylwanii, w końcu poczuła upragniony spokój i mogła naprawdę pielęgnować swoją relację. Modelce i muzykowi układało się tak dobrze, że w kwietniu ubiegłego roku okazało się, że spodziewają się dziecka.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Córka Gigi Hadid i Zayna Malika podczas pierwszej Wielkanocy

Dziś mała Khai ma już ponad pół roku i codziennie zaskakuje swoich młodych rodziców. Gigi Hadid i Zayn Malik na co dzień rzadko pokazują zdjęcia córki, dbając o jej prywatność - gwiazdy nie chcą dawać też mediom powodów do kolejnych plotek. Przy okazji Wielkanocy Gigi Hadid dodała jednak urocze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej córkę w wielkanocnym stroju króliczka. Na fotce widzimy też, że Khai już raczkuje!

Nasz mały króliczek! Pierwsza Wielkanoc!

- napisała modelka.

NAJNOWSZE