Bitwa sióstr Hadid. Którą z nich wolisz?

2022-01-22 9:03 AM
Gigi Hadid, Bella Hadid
Autor: New Media Images / SplashNews.com/East News

Obie są piękne, młode i utalentowane. Siostry Hadid, bo o nich mowa od lat podbijają modową branżę i świat modelingu. Robią zawrotną karierę, a w social mediach zgarniają mnóstwo lajków. Którą z nich wolisz?

Gigi i jej młodsza siostra Bella Hadid podbiły modową branżę. Na swoim koncie mają pokazy, kampanie reklamowe, liczne współprace z projektantami i wiele, wiele innych lukratywnych kontraktów.

Świat kocha patrzeć na nie, nie tylko na wybiegach, ale także w social mediach. Ich konta na Instagramie mają sporo followersów. Są mega popularne i tak samo utalentowane.

Nazwisko Hadid trzęsie branżą mody. Ale nie ma się co dziwić, dziewczyny mają dobre geny, w końcu ich mama Yolanda Hadid to była modelka!

Gigi czy Bella Hadid, którą wolisz?

Słysząc nazwisko Hadid najpierw większości osób na myśl przychodzi Gigi. Urodzona w 1995 roku modelka zdążyła już nie tylko zrealizować tyle projektów, co niejedna starsza modelka łącznie. Na koncie ma współpracę z takimi firmami jak: Guess, Fendi czy Moschino. Została także nagrodzona za Najlepszy Designerski Debiut za swoją kolekcję z Tommym Hilfigerem

26-latka doczekała się także dziecka.

Spore sukcesy na koncie ma także młodsza o rok Bella Hadid. Karierę rozpoczęła, pojawiając się na wybiegach podczas New York Fashion Week. Zdobiła też okładki prestiżowych magazynów modowych, jak Harper’s Bazaar czy Vogue.

Obie są mega utalentowane, ale niektórzy jasno mówią, którą z nich wolą. A Wy macie swój typ? W tej bitwie wygrywa Gigi czy Bella?

Sonda
Którą z sióstr Hadid wolisz?
ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE