Zayn Malik zdradzał Gigi Hadid!? "Nazywałam go moim panem Greyem"

2022-01-16 18:00 es

Czy Zayn Malik zdradzał Gigi Hadid?! Ostatnie informacje nie stawiają wokalisty w dobrym świetle. Najpierw oskarżenia o przemoc domową, a teraz to... Abi Clarke, gwiazd TOWIE zdradziła, że Zayn Malik z nią romansował! Nazywała go... panem Greyem!

Zayn Malik będzie musiał długo pracować na odbudowę swojego wizerunku. Były członek One Direction nie radzi sobie ostatnio dobrze. Wszystko posypało się, gdy zerwał z Gigi Hadid. Rodzica Khai rozstawali się już nie raz, teraz jednak sytuacja była o wiele poważniejsza.

Do mediów dotarła informacja, że Zayn Malik uderzył swoją teściową! Co więcej, przyjaciele wokalisty sugerowali, że jego agresja bierze się z używek...

Teraz dotarła do nas kolejna przykra informacja. Zayn Malik zdradzał Gigi Hadid?!

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Zayn Malik zdradzał Gigi Hadid?

Kilka miesięcy po głośny rozstaniu głos zabrała gwiazda reality show The Only Way Is Essex. Abi Clarke powiedziała, że romansowała z Zaynem Malikiem za plecami Gigi Hadid!

Według celebrytki wszystko zaczęło się, w barze w Los Angeles. Piosenkarz zobaczył ją w lokalu i od razu miał na jej punkcie "obsesję". Tak zaczął się ich romans... Podczas spotkań w hotelu Abi Clarke nazywała go „panem Greyem”.

Była przekonana, że Zayn Malik zerwał z Gigi Hadid. Tymczasem wszystko wyszło na jaw, gdy Abi Clarke zobaczyła wiadomość od supermodelki. Wówczas zakończyła znajomość, bo „nie chciała być jego drugą kobietą”.

Ile wiesz o One Direction?

Pytanie 1 z 9
W jakim show panowie się zapoznali?
NAJNOWSZE