Gigi Hadid

i

Autor: Everett Collection/East News Gigi Hadid

Afera

Gigi Hadid aresztowana. Przyznała się do winy i została ukarana

2023-07-19 10:16

Gigi Hadid podpadła służbom kontroli granicznej, gdy wraz z grupą przyjaciół wylądowała na Kajmanach. W jej bagażu znaleziono marihuanę i przybory do jej użytkowania.

10 lipca 2023 Gigi Hadid wraz ze swoimi przyjaciółmi odbywała podróż prywatnym odrzutowcem z Nowego Jorku na Kajmany. Po dotarciu na miejsce celnicy przeszukali jej bagaż i znaleźli marihuanę oraz przybory potrzebne do jej palenia. Supermodelka została zatrzymana pod zarzutem importu nielegalnych przedmiotów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gigi Hadid pokazała brzuch po ciąży. Modelka wróciła do pracy "od 9 do 5"

KWIAT JABŁONI przed premiera singla "Od nowa" w ESKA ROCK

Gigi Hadid zapłaciła karę grzywny

Gigi Hadid i jej przyjaciółka zostały natychmiast przetransportowane do Ośrodka Zatrzymań Więźniów. Następnie, 12 lipca 2023, podczas rozprawy w sądzie doraźnym przyznały się do winy i zostały ukarane karą grzywny. Obie uiściły opłatę 1000 dolarów i wyszły na wolność.

Gigi podróżowała z marihuaną zakupioną legalnie w Nowym Jorku z licencją medyczną. Od 2017 r. marihuana jest legalna do użytku medycznego na Wielkim Kajmanie. Jej akta pozostały czyste. Gigi cieszyła się resztą wakacji spędzonych na wyspie - poinformował menadżer modelki w rozmowie z "E!News".

Ten incydent nie zaważył na jej wakacyjnych planach, a na jej Instagarmie można zobaczyć zdjęcia z Kajmanów.