George Clooney

i

Autor: SARA, GICA/Backgrid/East News

George Clooney do antymaseczkowców: „Załóż tę pier****ną maseczkę”

2020-12-18 13:00

Pandemia koronawirusa niestety nie zwalnia. Wirus nie tylko zbiera śmiertelne żniwa ale także dzieli ludzi. Wiele osób nie tylko nie wierzy w pandemię ale także nie mają zamiaru w jakikolwiek sposób chronić siebie i bliskich i to właśnie do nich odniósł się George Clooney, który w ostrych słowach powiedział co myśli.

George Clooney jest ostatnio bardzo aktywny. Nie tylko otwarcie mówi co myśli na temat głośnych spraw, ale także angażuje się w sprawy społeczne. Właśnie zabrał głos i zaapelował do osób, które mają w nosie pandemię lub twierdzą, że ona w ogóle nie istnieje i migają się od zakładania maseczek ochronnych.

Aktor nie miał zamiaru wdawać się w zbędne dyskusje, wiec jedyne co powiedział to:

Załóż tę pier****ną maseczkę. Ludzie uważają, że to wolność ale twoja wolność wygląda następująco. Możesz palić, dopóki twoje płuca nie zrobią się czarne, ale nie możesz tego robić w autobusie. Możesz pić, dopóki nie wysiądzie ci wątroba, ale nie możesz potem usiąść za kierownicą. Muszą istnieć pewne zasady. Załóż tę pier****ną maseczkę a przejdziemy przez to.

 – mówił poirytowany aktor w programie radiowym The Howard Stern Show.

ESKA XD #012

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Podczas izolacji Taylor Swift nagrała kolejną płytę - Evermore to "siostra Folklore".

GEORGE CLOONEY I HOWARD STERN ATAKUJĄ DONALDA TRUMPA

Przy okazji oberwało się także byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Clonney razem z prowadzącym Howardem Sternem, wspominali, jak sam Trump unikał noszenia ochronnej maseczki. Oboje stwierdzili, że jego zachowanie było nieodpowiedzialne i po prostu głupie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE