Brian Laundrie NIE ŻYJE? Służby znalazły ciało i plecak. To chłopak Gabby Petito?

2021-10-20 21:35 mm
Gabby Petito nie żyje
Autor: instagram.com / Gabby Petito (@gabspetito)

Media donoszą, że amerykańskie służby odnalazły ciało mężczyzny i plecak, który prawdopodobnie należał do chłopaka Gabby Petito. Niewykluczone, że odnalezione zwłoki należą do Briana Laundrie, podejrzanego o zabójstwo 22-letniej blogerki. Zobaczcie najnowsze szczegóły!

Sprawa Gabby Petito ciągnie się od początku września 2021 r. Rodzice 22-letniej blogerki zgłosili jej zaginięcie 11 września, ponieważ stracili kontakt z córką. Dziewczyna podróżowała vanem wraz ze swoim chłopakiem, Brianem Laundrie. Para planowała dotrzeć na zachodnie wybrzeże USA, zwiedzając po drodze amerykańskie parki narodowe. 

Niespodziewanie Brian Laundrie wrócił jednak do domu bez swojej dziewczyny, nie chcąc udzielić jej rodzinie informacji na temat miejsca jej pobytu. Przyjaciele i rodzina Gabby rozpoczęli poszukiwania, a Brian Laundrie wynajął prawnika, po czym... sam zniknął bez śladu. Kiedy w niedzielę 19 września na terenie Grand Teton National Park w Wyoming znaleziono ciało Gabby Petito, chłopak blogerki oficjalnie stał się głównym podejrzanym o jej zabójstwo. 

Brian Laundrie również nie żyje?

Po kilkutygodniowych poszukiwaniach 20 października nastąpił długo wyczekiwany przełom. Media ogłosiły, że w rezerwacie Carlton na Florydzie odnaleziono ciało mężczyzny, a obok plecak z rzeczami, które prawdopodobnie należały do poszukiwanego chłopaka Gabby Petito. 

Co działo się przed śmiercią Gabby Petito?

Amerykańskie media docierają do kolejnych świadków, którzy w sierpniu spotkali Gabby Petito i jej chłopaka. Z jednej z najnowszych relacji wynika, że Brian Laundrie mógł mieć napady agresji. 

Stacja Fox News przytacza wypowiedź świadka, który widział, jak chłopak Gabby Petito zaatakował obsługę jednej z restauracji. 

Kobieta o nazwisku Nina Celie Angelo powiedziała z rozmowie z Fox News, że wraz ze swoim chłopakiem była świadkiem incydentu z udziałem narzeczonego Gabby Petito.

Do zdarzenia doszło w restauracji Tex-Mex. Brian Laundrie miał ostro pokłócić się z obsługą knajpy. Poszło o rachunek, a według Niny Angelo, chłopak Gabby Petito był bardzo zdenerwowany i agresywnie gestykulował. 

Kobieta dodała, że chwilę później Gabby Petito przepraszała obsługę za zachowanie swojego chłopaka.

Romantyczna podróż zakończona tragedią

Gabby Petito od niedawna prowadziła na Instagramie profil poświęcony podróżom. Jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu stało się przemieszczanie się po kraju vanem. Towarzyszył jej chłopak, który także ma profil podróżniczy na Instagramie.

Gabby Petito prowadziła też razem z Brianem Laundrym kanał na YouTube. Opublikowany na nim jeszcze w sierpniu film pokazuje, jak spędzała z chłopakiem wakacje w vanie.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
NAJNOWSZE