Sprawa Gabby Petito: Chłopak blogerki podejrzany o zabójstwo? Policja przeszukała dom

2021-09-21 7:55 mm

Tajemnicza sprawa Gabby Petito niestety wciąż pozostaje nierozwiązana. Służby odnalazły w Wyoming ciało kobiety - według doniesień mediów prawdopodobnie są to zwłoki poszukiwanej blogerki. Tymczasem narzeczony dziewczyny zniknął! Służby poszukują chłopaka Gabby Petito. W poniedziałek przeszukano też jego rodzinny dom na Florydzie.

Wygląda na to, że Brian Laundrie stał się głównym podejrzanym w sprawie zniknięcie i prawdopodobnie zabójstwa Gabby Petito. Chłopak zaginionej blogerki wrócił sam z podróży, w którą wybrał się ze swoją dziewczyną. Podczas wyprawy para została zatrzymana przez patrol policji, a funkcjonariusze zeznali, że blogerka i jej chłopak zachowywali się tak, jakby doszło między nimi do poważnej kłótni. 

Zaraz po powrocie do domu Brian Laundrie wynajął prawnika. Kiedy rodzina Gabby Petito zgłosiła jej zaginięcie, konsekwentnie odmawiał odpowiedzi na pytanie, co stało się podczas ich wspólnej wycieczki po Stanach. Później zniknął bez śladu.

Brian Laundrie podejrzany o zabójstwo?

W poniedziałek 20 września amerykańskie media doniosły, że policja i FBI przeszukały dom Briana Landrie. Z oficjalnych komunikatów wynika, że służby traktują jego rodzinną posiadłość jak potencjalne miejsce przestępstwa. Chodzi oczywiście nie o samo zabójstwo, a o ukrywanie dowodów. 

ZOBACZ TEŻ: Gabby Petito bita przez chłopaka? WYCIEKŁO NAGRANIE: świadek zgłaszał przemoc!

Kim była Gabby Petito?

Zaginiona blogerka prowadziła na Instagramie profil poświęcony podróżom. Jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu było przemieszczanie się po kraju vanem. Gabby Petito prowadziła też razem z chłopakiem kanał na YouTube. Jej ostatni film znajdziecie poniżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021
NAJNOWSZE