Gabby Petito nie żyje? Media: Zaginiona blogerka z USA znaleziona. Co się stało?

2021-09-20 9:46 mm
Gabby Petito nie żyje
Autor: instagram.com / Gabby Petito (@gabspetito)

Gdzie jest zaginiona blogerka z USA? Władze potwierdzają, że ciało kobiety znalezionej w stanie Wyoming może należeć do Gabby Petito, twórczyni internetowej, której zaginięciem od wielu dni żyją całe Stany Zjednoczone. Co dokładnie się stało i jak zaginęła Gabby Petito? Zobaczcie, co udało się ustalić śledczym, a co wciąż pozostaje wielką niewiadomą...

22-letnia blogerka zaginęła na początku miesiąca. Zniknięcie Gabby Petito zgłosiła na policję jej rodzina 11 września. Od tamtego dnia w USA trwały gorączkowe poszukiwania kobiety. Dziś media obiegła informacja, że blogerka prawdopodobnie nie żyje. Ciało dziewczyny podobnej do Gabby Petito zostało znalezione w weekend w w stanie Wyoming. 

Co wydarzyło się podczas podróży Gabby Petito z narzeczonym? Czy między blogerką i jej ukochanym doszło do kłótni, która doprowadziła do tragedii? Amerykańskie media społecznościowe zalewają przeróżne hipotezy i spekulacje, a media wciąż czekają na opublikowanie oficjalnych wyników sekcji zwłok odnalezionej kobiety. Podstawowe pytanie brzmi: czy Gabby Petito została zamordowana?

Gabby Petito nie żyje? Co się stało?

Najwięcej wątpliwości w sprawie zaginięcia blogerki budzi jej narzeczony. Biran Laundrie i Gabby Petito wybrali się w podróż wspólnie, jednak ukochany dziewczyny wrócił do domu sam. Było to 1 września. Po 10 dniach rodzina Gabby zdecydowała się zawiadomić policję o jej zaginięciu.

Narzeczony blogerki początkowo odmawiał współpracy ze służbami, a następnie wyjechał. Jest poszukiwany przez władze Florydy, gdzie podobno obecnie przebywa.

Gabby Petito i jej narzeczony wybrali się razem z Florydy na zachodnie wybrzeże USA. Rodzina blogerki straciła z nią kontakt pod koniec wakacji.

Władze udostępniły film z kontroli drogowej. Policjanci, którzy zatrzymali samochód podróżującej po stanach pary, twierdzą, że Gabby i jej chłopak zachowywali się tak, jakby się kłócili. Narzeczony blogerki wyjaśniał później, że nie doszło do żadnego poważnego spięcia i były to jedynie nieporozumienia wywołane zmęczeniem podróżą.

Kim była Gabby Petito?

Zaginiona blogerka prowadziła na Instagramie profil poświęcony podróżom. Jej ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu było przemieszczanie się po kraju vanem. Gabby Petito prowadziła też razem z chłopakiem kanał na YouTube. Jej ostatni film znajdziecie poniżej.

Shanguy - gwiazdy ESKA Live w szczerym wywiadzie
NAJNOWSZE