French Montana trafił do szpitala po wizycie policji! Ma problemy z SERCEM!

2019-11-22 16:47 nk
French Montana
Autor: Pap Nation / Splash News/EAST NEWS

French Montana doznał bardzo niepokojących objawów po tym, jak w jego domu pojawiła się policja. Po pogotowie zadzwonił jeden z funkcjonariuszy, który był na miejscu w związku z wezwaniem rapera. Artysta trafił do szpitala najprawdopodobniej w wyniku bardzo silnego stresu, związanego z podejrzeniem rabunku!

Bardzo niepokojące wieści na temat byłego chłopaka Khloe Kardashian! French Montana trafił do szpitala w Los Angeles z objawami sercowymi! I bynajmniej nie chodzi o nieudany związek z celebrytką...

French Montana w szpitalu!

Amerykański serwis TMZ podaje, że French Montana wezwał do swojego domu policję, podejrzewając, że został okradziony. Alarm okazał się być fałszywy, jednak funkcjonariuszy zaniepokoiło zachowanie artysty. Ten skarżył się na ból brzucha i nudności. Miał też przyspieszoną akcję serca. Jeden z policjantów zadzwonił po pogotowie.

Obecnie French Montana przebywa w szpitalu, gdzie dostaje m.in. kroplówki. Prawdopodobnie zostanie wypuszczony w ciągu kilku godzin.

French ostatnio cały czas był w podróży - był na Środkowym Wschodzie i w Europie. Ludzie z jego otoczenia podejrzewają podobno, że artysta zjadł zanieczyszczone jedzenie.

French Montana
Autor: Pap Nation / Splash News/EAST NEWS
NAJNOWSZE