Poznajecie? Fred Durst z Limp Bizkit szokuje! Kim jest ten siwy pan?

2021-07-30 13:39 kp
Fred Durst w 2003 roku
Autor: Allstar/Graham Whitby Boot/Mary Evans Picture Library/East News

Kilkanaście lat temu Fred Durst i jego kumple z Limp Bizkit byli na szczycie, a plakaty z ich wizerunkami pojawiały się w pokojach milionów nastolatków. Od prawie dziesięciu lat Limp Bizkit nie nagrywa już nowej muzyki i nie koncertuje, a sam Fred Durst żyje z dala od mediów. Teraz wrócił na Instagram i mocno zaskoczył swoim wyglądem!

W oczach swoich fanów najwięksi muzyczni idole pozostają zawsze młodzi! Artyści na szczycie kariery najczęściej zapisują się w świadomości wielbicieli tak mocno, że po latach trudno im uwierzyć, że to ci sami gwiazdorzy. Teraz swoje obecne zdjęcie po bardzo długim czasie pokazał Fred Durst z kultowej dla wielu osób kapeli Limp Bizkit.

Fred Durst usunął ostatnio wszystkie stare zdjęcia na Instagramie i już wywołał spore zamieszanie. Jego nowe fotki obiegły media z prędkością światła.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Fred Durst nie do poznania

Na swoich nowych zdjęciach Fred Durst w niczym nie przypomina lidera kapeli Limp Bizkit sprzed kilkunastu lat - nikogo nie powinno to jednak dziwić, bo muzyk za miesiąc skończy 51 lat. Fred z dumą zaprezentował swoje siwe włosy i oryginalne wąsy. I tylko błysk w oku przypomina, że to ten sam facet! Fani natychmiast zaczęli porównywać go do innych siwych przystojniaków, takich jak Bon Jovi czy Richard Gere.

Jak Wam się podoba?

NAJNOWSZE