Brat Ariany Grande zaręczony! Frankie Grande przyjął oświadczyny swojego chłopaka

2021-06-09 10:59 kp
Frankie Grande i Hale Leon
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

W rodzinie Ariany Grande znów przyszedł czas na świętowanie! Dopiero co wokalistka wyszła za mąż i w gronie najbliższych bawiła się na swoim przyjęciu weselnym, a już szykuje się kolejne, ważne wydarzenie. Oświadczyny jej starszego brata, Frankiego Grande, przyjął właśnie jego chłopak. Czy panowie planują ślub?

W życiu Ariany Grande zaszły niedawno poważne zmiany. W maju gwiazda całkowicie niespodziewanie ogłosiła, że wzięła cichy ślub ze swoim ukochanym, Daltonem Gomezem. Wokalistka już po ceremonii pokazała fanom na Instagramie swoją suknię ślubną i kilka migawek z tego niezwykłego dnia. Podczas ślubu i na przyjęciu towarzyszyli jej wyłącznie najbliżsi.

Znacznie bardziej otwarty w kwestii swoich uczuć jest jej brat, Frankie Grande. 38-latek ogłosił na łamach magazynu People, że oświadczył się swojemu chłopakowi, Hale Leonowi. Panowie zapozowali do romantycznej sesji zdjęciowej. Zobaczcie!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Frankie Grande i Hale Leon zaręczyli się

Jak czytamy na stronie People, Frankie Grande zaskoczył swojego młodszego o 10 lat chłopaka romantycznymi zaręczynami w gronie najbliższych w Los Angeles. Frankie, który świętował właśnie cztery lata trzeźwości, zapewniał ukochanego, że to właśnie z tej okazji spotykają się ze znajomymi. Było inaczej - brat Ariany Grande oświadczył się Hale Leonowi w miejscu, gdzie para udała się na jedną ze swoich pierwszych randek. Zaręczyny odbyły się w... wirtualnej rzeczywistości.

To był taki doskonały, piękny moment. Hale był całkowicie zaskoczony i oboje zaczęliśmy płakać łzami radości. Pracowałem nad oświadczeniem mu się w wirtualnej rzeczywistości od ponad roku i dla nas obu było to ABSOLUTNIE zapierające dech w piersiach.

- powiedział Frankie Grande magazynowi i zapowiedział, że fani będą mogli zobaczyć nagranie tego wydarzenia.

Tymczasem zobaczcie zdjęcia zaręczonej pary!

NAJNOWSZE