Jak Ariana Grande spędza miodowy miesiąc? Zobaczcie jej najnowsze filmy i zdjęcia!

2021-06-05 12:47 mm
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Już od ponad dwóch tygodni Ariana Grande jest mężatką. Jak Państwo Młodzi spędzają czas po ślubie? Czy Ariana Grande i Dalton Gomez mają czas na miodowy miesiąc z prawdziwego zdarzenia? Gwiazda zdążyła już pokazać na Instagramie zdjęcia z uroczystości ślubnej, ale później na jej kontach w mediach społecznościowych nie pojawiły się żadne prywatne fotki. Aż do teraz! Na Instagramie piosenkarki pojawiła się seria nowych zdjęć i filmów. Zobaczcie, jak spędza swój miodowy miesiąc.

Podróż poślubna do ciepłych krajów? Romantyczna wycieczka do Rzymu, Paryża lub Wenecji? Niestety nic z tego - Ariana Grande i Dalton Gomez na razie muszą odłożyć romantyczne plany na półkę. Nie oznacza to jednak, że gwiazda i jej świeżo poślubiony mąż nie cieszą się swoim szczęściem. Miodowy miesiąc piosenkarki upływa całkiem radośnie - w każdym razie takie wrażenie można odnieść oglądając jej najnowszy post na Instagramie.

Miodowy miesiąc? Z rodziną i przyjaciółmi

Nieco ponad dwa tygodnie po ślubie Ariana Grande wrzuciła na Instagram post z serią nowych prywatnych fotek i filmików. Na nowych obrazkach z życia piosenkarki widzimy, że czas po ślubie Młoda Para postanowiła spędzić nie na romantycznych wakacjach, a w gronie najbliższych osób.

Ariana Grande nie rozpisywała się w swoim najnowszym poście. Nie tłumaczyła też, jakie sytuacje przedstawiają jej najnowsze zdjęcia i filmiki.

Napisała tylko krótko:

hello :)

Na fotkach widzimy m.in. jak Ariana Grande spędza czas z przyjaciółmi w Montecito (to tam gwiazda pobrała się z Daltonem Gomezem). Na zdjęciach są też rodzice Ari, uwiecznieni w kuchni, kiedy wraz z Daltonem przygotowywali pizzę. Na samym końcu jest znajdziemy wideo z Marjorie Grande. 95-letnia babcia Ariany słucha piosenki "Save Your Tears".

Najnowszy post z prywatnymi zdjęciami i filmami artystki znajdziecie poniżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 04.06.2021
NAJNOWSZE