Fochy na planie, a nawet napaść na policjantów. Niektóre gwiazdy to dopiero mają humorki

2020-03-28 14:00 es
Gwiazdy, które dwukrotnie poślubiły tę samą osobę
Autor: hotplota.pl Gwiazdy, które dwukrotnie poślubiły tę samą osobę

Wszyscy znamy powiedzenie, o wodzie sodowej uderzającej do głowy. Chyba nikogo nie dziwi fakt, że to zjawisko bardzo często spotyka celebrytów. Życie w blasku fleszy i miliony na koncie faktycznie mogą poprzestawiać w główce. Niektóre gwiazdy straciły kontakt z rzeczywistością i okazały się mega chamskie.

Powiedzmy sobie jasno, sława zmienia ludzi. Nie ma w tym nic zaskakującego. Gwiazdy mają miliony fanów, którzy obsypują je komplementami i udowadniają swoje uwielbienie. Do tego pracuje dla nich sztab osób. No i jeszcze te miliony na koncie... Nie trudno o stracenie kontaktu z rzeczywistością. A kiedy jeszcze do tego dojdą używki, to naprawdę łatwo stracić zdrowy rozsądek.

Nic więc dziwnego, że tak wielu gwiazdom woda sodowa uderza do głowy. Zaczynają zadzierać nosa i po prostu zachowywać się po chamsku. Oto kilka przykładów, gdy gwiazdy Gwiazdorzyły w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Gwiazdy, które gwiazdorzyły

Naomi Campbell

Nie jest tajemnicą, że Naomi Campbell ma kłopoty z utrzymaniem nerwów. Gwiazda miała sprawy w sądzie w związku ze złym traktowaniem swoich pracowników. Jednak wisienką na torcie jest napaść na policjantów na lotnisku Heathrow. Za to modelka została aresztowana.

Lea Michele

Mówi się, że gwiazda serialu Glee kompletnie nie szanuje ludzi, z którymi pracuje. Na planie ponoć zachowuje się jak rasowa diwa. Przy kręceniu Glee najbardziej sprzeczała się z Nayą Riverą, którą później zwolniono.

Ariana Grande

Może ciężko w to uwierzyć, ale ponoć Ariana Grande stroi fochy. Zagraniczne media donosiły, że gwiazda pozwalała się fotografować wyłącznie z lewej strony. Gdy fotograf złamie tę zasadę, miała wpadać w szał.

Tommy Lee Jones

Wiemy, że Jim Carrey nie jest jego ulubieńcem. Carrey udzielił wywiadu, w którym wspomniał pracę nad filmem "Batman Forever". Tommy Lee Jones miał do niego powiedzieć:

Nienawidzę cię, nie mogę cię znieść … nie toleruję twojej bufonady.

Kiefer Sutherland

Na planie filmu 24 Godziny pracował z nim Freddie Prinze Jr. Kilka lat później opowiedział, że współpraca z Sutherlandem to koszmar. Aktor przychodził na plan pijany i ogromnie się spóźniał. Nie raz kazał na siebie czekać nawet kilka godzin. Freddie Prinze Jr. chciał przez niego rezygnować z zawodu.

NAJNOWSZE