FKA Twigs: Robert Pattinson chciał zaprosić na ich ślub... Kristen Stewart?!

2015-06-11 11:09
Robert Pattinson i FKA Twigs
Autor: Splash News/East News Robert Pattinson i FKA Twigs

FKA Twigs wpadła w szał, gdy Robert Pattinson zaproponował jej zaproszenie Kristen Stewart na ich ślub!?

FKA Twigs wpadła w szał, gdy Robert Pattinson zaproponował jej zaproszenie Kristen Stewart na ich ślub!?

Robert Pattinson: FKA Twigs mówi, że związek z nim jest "niesamowity i... "straszny"! Dlaczego?

Robert Pattinson chce zaprosić Kristen Stewart na swój ślub z FKA Twigs?! Pattinson powiedział ponoć narzeczonej, że jego ex dziewczyna powinna być na weselu, bo była "wielką częścią jego życia przez tak długi czas". FKA Twigs ponoć wściekła się, gdy to usłyszała! Hmm, dziwicie się?

"Wszystko było świetnie, dopóki nie zaczęli układać listy gości, a Rob zdetonował bombę w postaci Kristen. Twigs nie mogła w to uwierzyć i powiedziała mu, że absolutnie nie. Wpadła w szał i oboje wdali się w wielką kłótnię" - mówi informator cytowany przez Life&Style.

"Rob uważa, że Twigs zareagowała zbyt impulsywnie, ale rzeczywiście wstrzymał snucie planów ślubnych, a teraz desperacko próbuje rozwiązać sytuację" - dodaje informator.

Te rewelacje dementuje bliski przyjaciel pary. Osoba cytowana przez serwis GossipCop twierdzi, że "nic z tego nie jest prawdą".

A Wy jak sądzicie? Robert Pattinson mógł zrobić coś tak głupiego, jak zaproponowanie narzeczonej, by zaprosiła na ślub jego byłą dziewczynę?! Rzeczywiście brzmi to mało prawdopodobnie...

NAJNOWSZE