Finalista Idola chory na koronawirusa! Chris Sligh ma poważne powikłania!

2020-07-08 20:04 nk
Chris Sligh
Autor: Everett Collection/East News

Finalista szóstej edycji Amerykańskiego Idola jest w szpitalu, gdzie stwierdzono u niego chorobę koronawirusową. Niestety, piosenkarz ma poważne powikłania. Zakażenie wywołało u niego zapalenie płuc i jest poddawany antybiotykoterapii. Jak się czuje?

Choć w większości krajów świata obostrzenia związane z pandemią koronawirusa są stopniowo łagodzone albo w ogóle znoszone, w rzeczywistości sytuacja nie poprawia się i wciąż pojawia się duża liczba zachorowań. Również w świecie gwiazd wciąż często słyszy się o kolejnych zakażeniach.

Finalista Idola walczy z powikłaniami koronawirusa

Chris Sligh to finalista 6. edycji programu American Idol z 2007 roku. W USA piosenkarz robi karierę, specjalizując się w muzyce chrześcijańskiej.

Chris Sligh opublikował na Instagramie post, którym bardzo zaniepokoił swoich fanów.

Mój świat teraz. Covid jest do baaaani.

- napisał piosenkarz na Instagramie przy zdjęciu z aparaturą medyczną.

Wyświetl ten post na Instagramie.
My world right now. Covid suuuuucks. Post udostępniony przez Chris Sligh (@chrissligh)

W kolejnych postach Chris Sligh podziękował fanom za troskę i wsparcie. Poinformował też, że jego stan niestety pogorszył się.

Mam covid, który rozwinął się w zapalenie płuc. Oddychanie bez bólu czy kaszlu jest trudne, a ja nie spałem zbyt wiele ostatniej nocy, ale mam nadzieję, że antybiotyki zaczną szybko działać.

- wyjaśnił artysta.

Muzyk wyjawił też, że zakaził się koronawirusem mimo przestrzegania rygoru sanitarnego. Niestety, zaraził się od współautora piosenek, który z kolei zaraził się od swojego współautora, a ten zataił przed wszystkimi podejrzenie koronawirusa, do czasu, gdy otrzymał pozytywny wynik testu.

Na szczęście w najnowszym poście Chris Sligh informuje już, że ma się nieco lepiej. Wciąż kaszle, ale już marzy o powrocie do pracy nad muzyką.

Chris Sligh
Autor: Everett Collection/East News
Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE