Filip Chajzer oświadczył się nowej dziewczynie. Pokazał zdjęcie pierścionka

2022-11-24 16:10 Joanna Dembek
Filip Chajzer
Autor: AKPA Filip Chajzer wygadał się o oświadczynach

Filip Chajzer kilka miesięcy temu został przyłapany na zdradzie swojej wieloletniej partnerki, z którą na 4-latniego syna. Niedługo później na jaw wyszło, że już zdążył oświadczyć się nowej dziewczynie. Kolegom z pracy pochwalił się pierścionkiem.

Filip Chajzer w połowie tego roku zaliczył sporą wpadkę. Paparazzi przyłapali go na spotkaniu z tajemniczą brunetką Anną Jędrzejuk. Niedługo później wyprowadził się z domu, w którym mieszkał z wieloletnią partnerką Małgorzatą Walczak, która jest mamą jego 4-letniego synka. Relacja z Anną nie przetrwała próby czasu, ale to nie zakończyło jego miłosnych podbojów.

Zaraz potem zaczął pokazywać się z 25-letnią Julią, którą zobaczył na filmiku u znajomych. Odszukał kobietę w internecie i zaprosił na spotkanie. Od razu przypadli sobie do gusty i bardzo szybko zrodziło się między nimi uczucie: "Taka miłość może zdarzyć się tylko raz... na zawsze” - mówił w rozmowie z "Faktem". Para mieszka razem, a także jeżdżą na wspólne wakacje. Filip dzieli się na Instagramie zdjęciami z zagranicznych wczasów.

Filip Chajzer oświadczył się po dwóch miesiącach znajomości!

Filip nie tracąc czasu postanowił czym prędzej oświadczyć się nowej dziewczynie. Warto zaznaczyć, że prezenter i 25-latka znają się zaledwie kilka miesięcy. Chajzer po powrocie z wczasów na Dominikanie przybył do studia Dzień Dobry TVN, gdzie podobno pochwalił się kolegom z pracy oświadczynami.

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy - ujawniła osoba z redakcji Dzień Dobry TVN.

Niedawno, prezenter w rozmowie z serwisem DDTVN opowiadał o swojej metamorfozie - Filip przefarbował się na platynowy blond - wtedy też padły z jego ust takie słowa:

Za każdym razem odwlekałem to w czasie. Ostatnio jednak, gdy byłem u fryzjera, powiedział: "Filip to dzisiaj!" I się na to zgodziłem. Moja narzeczona jest zachwycona tą metamorfozą - zdradził.

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE