Filip Chajzer

i

Autor: AKPA Filip Chajzer przyłapany na zdradzie

Filip Chajzer przyłapany na zdradzie. Internauci porównują go do Królikowskiego i Rzeźniczaka

2022-05-30 20:05

Po tym jak Filip Chajzer został przyłapany przez paparazzo z nową dziewczyną, wydał na Instagramie oświadczenie sugerujące rozstanie z matką jego dziecka, Małgorzatą Walczak. Wpis o podobnej treści można przeczytać również na jej profilu. Internauci nie mają o nim dobrego zdania.

W poniedziałek 23 maja Filip Chajzer został przyłapany na spotkaniu z pewną brunetką, której tożsamość nie jest znana opinii publicznej. Na fotografiach, które udostępnił jeden z portali plotkarskich widać, jak oboje okazują sobie wiele czułości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Filip Chajzer ma sobowtóra! Na Instagramie przedstawił "brata bliźniaka"

Filip Chajzer rozstał się z Małgorzatą Walczak?

Poniedziałkowy wieczór Filip Chajzer spędził z nową miłością. Całowali się siedząc przy stoliku jednej z kawiarni i obściskiwali w tramwaju po skończonej randce. Kiedy pogrążające dziennikarza zdjęcia wypłynęły do sieci, wszyscy z zapartym tchem czekali na dalsze losy sprawy. Kilka dni później Chajzer i jego partnerka wydali oświadczenia w swoich social mediach. Z treści nie wynika bezpośrednio, iż Filip Chajzer i Małgorzata Walczak rozstali się, ale wiele na to wskazuje.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to jak dobrze wiecie nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie jak tylko się da prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze. Dziękujemy z góry – napisał Filip Chajzer.

Internauci nie szczędzą Filipowi Chajzerowi negatywnych komentarzy

Krótka i tajemnicza wypowiedź wystarczyła, aby nagle na profilu dziennikarza pojawiło się wiele słów krytyki wymierzonej w jego stronę. Niektórzy uważają wręcz, że dołączył do grona innych celebrytów, którzy podobnie jak on nie wzięli odpowiedzialności wynikającej z założenia rodziny – mowa o Antku Królikowskim i Jakubie Rzeźniczaku.

Mam już swoje lata i powiem szczerze patrzę z przerażeniem na facetów-egoistów. Nie widzą nic poza czubkiem swojego przyrodzenia. Pełno kobiet, dzieci i ciągle im mało. Zero odpowiedzialności, refleksji, że dziecko to nie lalka, mebel…Chajzer, Królikowski, Rzeźniczak…W moim otoczeniu też pełno takich typków… - napisał jeden z internautów.

Wiadomo każdy ma swoje życie ale prawdziwy facet z jajami najpierw porządkuje swoje sprawy w domu tak jak trzeba a później hay lajf jak byś się czuł jakby twoja partnerka się obściskiwała z kimś po mieście dla mnie osobiście straciłeś w moich oczach, żenada – dodał inny użytkownik.

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak przeżyli do tej pory wspólnie 10 lat. W 2017 roku na świat przyszedł ich syn, Aleksander.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7