gwiazdy

Filip Chajzer od "Tańca z gwiazdami" po kraftowy kebab. Życie go nie oszczędzało

2024-03-03 13:16

Filip Chajzer to charyzmatyczny prezenter radiowy i telewizyjny. W jego życiu wiele się dzieje, a sam celebryta jest bardzo aktywny. Niestety, życie go nie oszczędzało. Najpierw zmierzył się z tragiczną śmiercią syna, a później poddał się walce z depresją. Kim na co dzień jest uśmiechnięty i żartobliwy celebryta?

Spis treści

  1. Filip Chajzer - wiek
  2. Filip Chajzer - wzrost i waga
  3. Filip Chajzer - partnerka
  4. Filip Chajzer - dzieci
  5. Filip Chajzer - choroba
  6. Filip Chajzer - Instagram
  7. Filip Chajzer - kraftowy kebab
  8. Filip Chajzer - "Taniec z gwiazdami"

Filip Chajzer - wiek

Filip Aleksander Chajzer urodził się 27 listopada w 1984 roku w Warszawie. W 2024 roku będzie obchodził 40. urodziny.

Filip Chajzer - wzrost i waga

Filip Chajzer mierzy 185 cm i waży około 85 kilogramów.

Filip Chajzer - partnerka

Filip Chajzer związany był z Julią Chajzer. Para poznała się, gdy Filip miał 21 lat, a Julia 20. Od 2011 do 2015 roku byli małżeństwem. Mieli jednego syna - Maksa. Po rozwodzie z Julią spotykał się z Małgorzatą Walczak - producentką i scenarzystką. Para rozstała się w 2022 roku. Niedawno media obiegła informacja, że Chajzer spotyka się z o 14 lat młodszą kobietą.

Filip Chajzer - dzieci

Filip Chajzer miał jednego syna - Maksa Chajzera - z małżeństwa z Julią. Jego syn zmarł tragicznie 16 lipca w 2015 roku. Maks przebywał na wakacjach u dziadków w rodzinnej miejscowości Julii Chajzer. Dziadek 9-latka w wyniku zawału serca stracił przytomność, a samochód z dzieckiem w środku wbił się w stojącą na poboczu przyczepę ciężarówki. Z nieformalnego związku z Małgorzatą Walczak ma syna Aleksandra. Aleksander urodził się w 2017 roku.

Filip Chajzer - choroba

Celebryta otworzył się przed szerszą publicznością i wyjawił prawdę o swojej chorobie. Chajzer zmaga się z depresją i nie ukrywa, że jest "To straszna choroba". Pozostaje pod opieką specjalistów i nieprzerwanie uczęszcza na terapię.

Filip Chajzer - Instagram

Chajzer jest dosyć aktywny w social mediach. Na swoim Instagramie widnieje pod nazwą @filip_chajzer. Celebryta ma ponad 830 tysięcy obserwatorów.

Filip Chajzer - kraftowy kebab

Influencer zamierza otworzyć swój pierwszy lokal gastronomiczny. Chajzer ma zamiar otworzyć kraftowego kebaba, który swoje korzenie ma w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg.

Filip Chajzer - "Taniec z gwiazdami"

Chajzer weźmie udział w 14. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prezenter tańczy u boku Hani Żudziewicz, która jest doświadczoną trenerką oraz tancerką.

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29