Fani Taylor Swift trollują Jake'a Gyllenhaala. Chciał tylko nagłośnić akcję charytatywną

2020-09-30 17:05 es
Taylor Swift na MTV VMA 2020
Autor: -/AFP/East News

Taylor Swift i Jake Gyllenhaal podobno kiedyś randkowali. Wówczas powstała piosenka All Too Well. Od tamtej pory minęło sporo czasu, ale fani Tay nie zapominają! Gdy Jake Gyllenhaal chciał na instagramie rozpromować akcję charytatywną, fani wokalistki zasypali go komentarzami. O co chodzi?

Taylor Swift działa w show-biznesie od wielu lat. Przez ten czas zebrała wokół siebie wspaniałą społeczność. Swifties umieją zaskoczyć! Udało się im strollować Jake'a Gyllenhaala. Biedaczek chciał tylko rozpromować akcję charytatywną, a został zasypany komentarzami z tekstem piosenki All Too Well.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fani Taylor Swift strollowali Jake'a Gyllenhaala

Na swoim instagramowym profilu Jake Gyllenhaal opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa. Chłopak ma na nosie okulary. Aktor opisał akcję charytatywną. Marka, która zajmuje się produkcją okularów, dostarcza je tym najbardziej potrzebującym. Razem z inną organizacją przygotowują Project Human: Changing the Way We See the World. W formie spotkań online chcą rozmawiać z dziećmi o jedności i równości. Idea brzmi pięknie! Jednak nie to przyciągnęło uwagę fanów Taylor Swift.

Jake Gyllenhaal napisał, że nosi okulary odkąd "skrupulatnie rozdzieliłem włosy żelem". To wywołało skojarzenia z piosenką All Too Well Taylor Swift. Kawałek powstał niedługo po tym, jak plotkowano, że Taylor Swift i Jake Gyllenhaal randkują.

Swifties zasypali więc konto Gyllenhaala fragmentami piosenki:

You used to be a little kid with glasses in a twin-sized bed.

Opublikowałeś to zdjęcie i pomyślałeś, że Swifties nic nie zrobią ???? błąd.

Dodał ktoś z obserwatorów.

Oczywiście poza żarcikami, pod postem czytamy też wyrazy wsparcia dla akcji, którą chciał rozpromować Jake Gyllenhaal.

NAJNOWSZE