Kylie Jenner ma moc! Zwiększyła ruch na stronie rejestracji wyborców o 1500%

2020-09-30 16:02 es
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Aby wziąć udział w wyborach w USA, trzeba zarejestrować swój głos. Wiele gwiazd używa swoich social mediów, by przypomnieć fanom o tym obowiązku. Kylie Jenner także to zrobiła. Najwyraźniej skutecznie, bo po jej wpisie, ruch na stronie zwiększył się o 1500%!

Ostatnio wiele gwiazd zabiera głos w sprawach politycznych. Kolejni celebryci zachęcają swoich fanó do rejestrowania swoich głosów. Bez tego nie będą mogli wziąć udziału w wyborach.

Głos w tej sprawie zabrała Kylie Jenner. Zapozowała w bikini i w opisie zapytała: ale czy jesteś zarejestrowany do głosowania? W bio podała link, w którym można się zarejestrować.

Nie wiadomo, czy na fanów zadziało piękne bikini, czy może figura Kylie Jenner w tymże bikini, ale efekt jest piorunujący.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kylie Jenner zwiększyła ruch na stronie rejestru wyborców

196 milionów osób obserwuje profil Kylie Jenner na instagramie. Tyle ludzi zobaczyło apel celebrytki o rejestracji. Efekt jest szalony!

Dzień po opublikowaniu wyborczego apelu, Kylie Jenner zamieściła na swoim instastories fotkę wiadomości.

Po opublikowaniu przez Ciebie informacji o głosowaniu strona vote.org odnotowała wzrost ruchu w witrynie o 1500%. Niespotykane. Moc.

Jeśli wierzyć nadawcy wiadomości, Kylie Jenner zwiększyła ruch na stronie rejestru wyborców o 1500%. To się nazywa być influencerką!

NAJNOWSZE