Fani stoją w kolejce po numer Vogue z Harrym Stylesem! Cały nakład się wyczerpał

2020-11-28 15:03 kp
Harry Styles w Vogue
Autor: Instagram/ Harry Styles

Grudniowy numer amerykańskiego Vogue z Harrym Stylesem na okładce to historyczny numer. Po raz pierwszy w historii bowiem na okładce magazynu pojawił się sam mężczyzna, bez towarzystwa kobiety. Nic więc dziwnego, że to wydanie chce mieć nie tylko każdy fan Harry'ego Stylesa, ale i fani mody! A nakład jest ograniczony...

Solowa kariera Harry'ego Stylesa rozwija się w najlepszym możliwym kierunku. Hazza nie tylko zachwyca swoimi kolejnymi nagraniami, ale i coraz lepiej radzi sobie w branży filmowej i... modowej. Styl piosenkarza już od dawna robił wrażenie na jego fanach, jednak dziś Harry to prawdziwa ikona mody ceniona przez najważniejszych ludzi z branży, o czym świadczy rola moderatora MET Gali, jaką otrzymał w ubiegłym roku.

Nikogo nie zdziwiło więc, że to właśnie on został pierwszym w historii mężczyzną, który pojawił się na okładce amerykańskiego Vogue SAM! Wcześniej mieliśmy kilka przypadków, gdy słynni panowie pozowali dla magazynu, jednak zawsze towarzyszyły im przy tym partnerki.

>> Harry Styles pierwszym mężczyzną na okładce Vogue SOLO. Im udało się to tylko w duecie

Harry Styles na okładce Vogue hitem

O numerze Vogue z Harrym Stylesem na okładce pisały więc media z całego świata. Nic dziwnego, że to wydanie chce mieć dosłownie każdy! Takiego zainteresowania nie spodziewał się jednak nawet sam Vogue, który teraz musi szybko organizować dodruk. Jak donoszą media, fani zapisują się nawet w sklepach na specjalne listy w oczekiwaniu na swój egzemplarz magazynu.

Sprzedaliśmy 40 000 subskrypcji od czasu premiery nieco ponad tydzień temu, a już zamówiliśmy drugi nakład

- zdradził informator związany z wydawnictwem.

Wygląda więc na to, że gwiazdor rocka w sukience to jednak znacznie lepszy pomysł, niż się niektórym wydawało!

NAJNOWSZE