Fani oburzeni zachowaniem Kim Kardashian! „To jest żona pastora Ye?”

2020-09-23 14:00 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kim Kardashian mimo tego, że ma teraz sporo problemów na głowie, to nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Celebrytka chciała pochwalić się seksownym wyglądem, ale niestety jej intencje nie zostały dobrze przez wszystkich przyjęte. Celebrytka kolejny raz stanęła w ogniu krytyki. O co tym razem poszło?

Wczoraj na Hotplota.pl pisaliśmy, że Kim Kardashian opublikowała na Instagramie hot fotkę. Celebrytka wrzuciła trzy zdjęcia na których pozuje w skąpym bikini. Post spotkał się początkowo z wielkim entuzjazmem, jednak po czasie Kardashianka musiała przyjąć na barki słowa krytyki. Co takiego nie spodobało się fanom? Internauci zarzucili Kim, że ta zamiast wspierać męża, jedyne co robi to pstryka sobie fotki. Myślicie, że mają rację?

KIM KARDASHIAN NIE WSPIERA KANYEGO WESTA? FANI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Mąż Kim Kardashian, Kanye West nie jest ostatnio w dobrej formie. Raper zmaga się z chorobą dwubiegunową, która odbija się nie tylko na jego zdrowiu ale także na relacji jego z bliskimi. Kanye nie ma zahamowań i ostatnio zachowuje się w skandaliczny sposób. Wszystkie wybryki znosić musi jego rodzina, która od zawsze stoi za nim murem. I choć media od dawna przebąkują, że rozwód rapera i Kim Kardashian to kwestia czasu to Kim nadal trwa przy ukochanym i wymyśla różne sposoby, jak pomóc ojcu swoich dzieci. Niestety nie wszyscy wierzą w zaangażowanie celebrytki. Wielu fanów zwraca uwagę na jej ostatni post na Insta i jest niemal pewna, że Kim ma w nosie problemy męża. Twierdzą, że zawsze interesowała ją tylko jej własna osoba. Internauci są oburzeni zachowaniem Kardashianki, zarzucają jej przede wszystkim ignorancję.

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Typowa Kim… jej mąż wariuje, a ona jest zajęta robieniem selfie.

– pisał jeden z internautów.

Kim, twój mąż jest w trakcie maniakalnego epizodu

To jest żona pastora Ye i prawdopodobnie pierwsza dama Ameryki? Lol

Wyobraź sobie, że to twój priorytet, podczas gdy twój mąż publicznie walczy z problemami psychicznymi i emocjonalnymi.

Co sądzicie o krytyce ze strony fanów. Mają rację czy może przesadzają? Myślicie, że Kim na czas walki Kanyego z chorobą powinna ze wszystkiego zrezygnować?

NAJNOWSZE