Fan Madonny POZWAŁ JĄ! Wszystko przez… notoryczne spóźnianie się artystki!

2019-11-10 20:00 DR
Madonna
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Madonna jest obecna na światowej scenie muzycznej od kilkudziesięciu lat. Nie bez powodu nazywana jest królową. Piosenkarka przyzwyczaiła się też do królewskiego życia. Często się spóźnia, nawet na swoje koncerty. I właśnie to wkurzyło jednego z jej fanów. Wkurzyło do tego stopnia, że ten postanowił pozwać piosenkarkę. Szczegóły przeczytacie na Hotplota.pl.

Madonna od kilkudziesięciu lat wydaje hity znane na całym świecie. Mimo tego, że gwiazda ma już 61. lat nie zwalnia ona tempa i cały czas jest w trasie koncertowej. Nie przeszkadza jej w tym nawet to, że grono fanów troszkę się pomniejszyło, bo szczyt kariery ma ona za sobą. Jak wiadomo gwiazdy mają swoje za uszami. Na przykład Madonna uwielbia się wszędzie spóźniać. Nawet na swoje koncerty, a to nie spodobało się fanom. A szczególnie jednemu.

Jak informuje amerykański serwis TMZ Nate Hollander pozwał Madonnę za spóźnialstwo twierdząc, że właśnie przez to stracił on sporą sumę pieniędzy. Ile spóźnia się gwiazda na koncerty? Średnio 2 godziny. Organizator koncertów stwierdził więc, że przesunie w czasie koncert – teraz show rozpoczyna się nie o 20:30, a o 22:30. Jednak Hollander twierdzi, że to absurd. Bilety, które miał kupić za 1000 dolarów na występ w Miami Beach – jego zdaniem – znaczenie straciły na wartości.

Myślicie, że Nate naprawdę zmartwił się tym, że bilety straciły na wartości, a może chce po prostu spotkać się z Madonną na sali sądowej sam na sam i porozmawiać sobie z piosenkarką? :D

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE