Fabienne Wiśniewska zaprojektowała ubrania dla brata i jego dziewczyny. Ma prawdziwy talent

2022-10-14 15:33 Joanna Dembek
Fabienne Wiśniewski
Autor: AKPA Fabienne Wiśniewski została projektantką mody

Fabienne Wiśniewska dopiero rozpoczęła studia na Akademii Sztuk Pięknych, a już jej projekty robią furorę w sieci. Zobacz, jak na ściance zaprezentował się jej brat z dziewczyną w ubraniach jej autorstwa.

Fabienne Wiśniewska to córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Dziewczyna w tym roku zdała maturę i zapragnęła studiować na artystycznej uczelni. Jej marzenia się ziściły i Fabienne w październiku 2022 rozpoczęła naukę na Akademii Sztuk Pięknych. Jej pierwsze projekty ujrzały już światło dzienne, podczas Party Fashion Night.

Fabienne Wiśniewska ubrała rodzinę w grubą warstwę jeansu

Fabienne Wiśniewska wraz z rodziną brylowała niedawno na modowej imprezie Party Fashion Night. Z tej okazji przygotowała dla siebie i bliskich oryginalne kreacje, które mocno rzucały się w oczy. Stroje wykonane były ze skrawków jeansu, a zdjęcia i filmiki z uroczystego wieczoru można zobaczyć na Instagramie Xaviera Wiśniewskiego, który dumnie prezentował projekt siostry. Również dziewczyna Xaviera zdecydowała się pokazać u boku ukochanego w stroju, który wyszedł spod rąk utalentowanej Fabienne.

Na tych drogach są UKRYTE LOTNISKA | ESKA XD - Prosto z salonu #59
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE