Fabienne Wiśniewska ma znanego sobowtóra. To córka legendarnego króla popu!

2022-08-02 15:00
Michał Wiśniewski z córką
Autor: AKPA

Fabienne Wiśniewska jest zdecydowanie jedną z najsłynniejszych córek gwiazd. Pociecha Mandaryny i Michała Wiśniewskiego właściwie dorastała na oczach całej Polski. Na przestrzeni lat dumna studentka ASP zmieniła swój styl. Osiemnastolatka mocno przypomina córkę legendarnego króla popu. Mają ze sobą wiele wspólnego!

Fabienne Wiśniewska jest znana właściwie od urodzenia. Jako córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, będących niegdyś największą power couple wśród polskich gwiazd, dziewczyna musiała pogodzić się z dorastaniem na oczach całej Polski. Dziś Fabbka, jak pieszczotliwie nazywają ją rodzice, jest już pełnoletnia, a niedawno odniosła wielki sukces. Dumna mama pochwaliła się w sieci faktem, że jej jedyna córka dostała się na wymarzone studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Osiemnastolatka tańczy, ale także świetnie maluje. Zainteresowanie sztuką widać też w sposobie ubierania się. Fabienne ewidentnie znalazła swój styl. Przeglądając najnowsze zdjęcia córki Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, nie sposób jednak nie zauważyć podobieństwa do pociechy wielkiej zagranicznej gwiazdy. Mowa o Paris Jackson, córce Michaela Jacksona. 

Mandaryna i Wiśniewski pękają z dumy! Ich córka Fabienne osiągnęła wielki sukces

Mandaryna powraca!

Fabienne Wiśniewska i Paris Jackson

Fabienne i Paris mają ze sobą wiele wspólnego. Obie doskonale wiedzą, co to znaczy dorastać w świetle jupiterów i jak to jest mieć znanych rodziców. W końcu Michał Wiśniewski, kiedy zespół Ich Troje odnosił największe sukcesy, często nazywany był polskim Michaelem Jacksonem. Dziewczyny mają nawet podobny styl! Przeglądając ich zdjęcia, nie sposób nie zauważyć podobieństwa. Jesteśmy przekonani, że gdyby dziewczyny miały okazję się poznać, z pewnością nie brakowałoby im tematów do rozmów.

Sonda
Do którego z rodziców Fabienne jest bardziej podobna?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze