Ewelina Lisowska na egzotycznych wakacjach! Gwiazda pławi się w luksusach! [FOTO]

2021-02-27 19:02 RD
Ewelina Lisowska
Autor: WBF

Ewelina Lisowska nie jest pierwszą i - z pewnością - nie ostatnią gwiazdą, która postanowiła wyjechać z Polski i spędzić czas w ciepłych krajach. Piosenkarka wybrała Meksyk, gdzie czuje się bardzo dobrze. Świadczą o tym między innymi zdjęcia, które publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych. Zobaczcie i przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała plany wielu z nas. Obecnie podróżowanie jest możliwe, ale bardzo utrudnione. W zależności od kraju trzeba mieć wyniki negatywne testu na koronawirusa albo kilku lub kilkunastudniową kwarantannę (niezależnie od wyniku testu). Nic więc dziwnego, że część osób całkowicie zrezygnowała z podróżowania. Jednak nie gwiazdy. Te bardzo chętnie wybierają się w miejsca, gdzie obostrzenia nie są zbyt uciążliwe. Hitowym kierunkiem stał się Zanzibar, gdzie spotkać można było wiele znanych osób z Polski. Drugim krajem, który w pandemicznym czasie upodobały sobie gwiazdy jest Meksyk. To tam wypoczywała między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną. 

Teraz okazuje się, że na rajskie wakacje do Meksyku wybrała się również popularna piosenkarka, Ewelina Lisowska. Swoją podróż - a jakże - relacjonuje w mediach społecznościowych. 

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Ewelina Lisowska na egzotycznych wakacjach! 

Na najnowszym zdjęciu widać Ewelinę w skromnym bikini, która zażywa kąpieli słonecznych i nie tylko. Pozuje bowiem w basenie. Fani tym zdjęciem są zachwyceni. 

To zdjęcie rozgrzało fanów do czerwoności. Jednak jeszcze bardziej hot jest, gdy odwiedzimy InstaStory Eweliny Lisowskiej. Tam piosenkarka postanowiła wyeksponować swoje pośladki. 

NAJNOWSZE