Ewelina Lisowska też kusi na plaży w Tulum! W bikini wygląda bosko

2021-03-08 8:52 kp
Ewelina Lisowska
Autor: WBF

Meksykańskie Tulum to w tym roku zdecydowanie ulubiony kierunek urlopowy polskich gwiazd! Od stycznia w kurorcie bawiły się już Małgorzata Rozenek-Majdan, Doda, Natalia Siwiec, Blanka Lipińska czy Marcelina Zawadzka. Teraz zdjęciami z egzotycznej plaży w Tulum pochwaliła się Ewelina Lisowska. Co za figura!

Ponieważ w Polsce za oknem wciąż dominuje zimowa aura, kolejne gwiazdy decydują się na wypad do ciepłych krajów, by jeszcze przed wiosną złapać trochę opalenizny i nabrać sił przed kolejnymi miesiącami, które nadal najpewniej będą mijać pod znakiem pandemii. Tym razem do ukochanego przez polskich celebrytów Tulum wybrała się Ewelina Lisowska.

Gdyby zmierzyć ilość polskich gwiazd na metr kwadratowy, meksykańskie Tulum z pewnością mogłoby znaleźć się na podium. Nasze rodzime celebrytki ukochały w tym roku ten kurort i to właśnie tam najczęściej relaksowały się w styczniu i lutym. W Tulum bawiły się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną oraz Doda.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Ewelina Lisowska w bikini

Teraz temperaturę podnosi Ewelina Lisowska, która również postanowiła wybrać się na urlop do Meksyku. Wokalistka od wielu dni pokazywała fanom gorące zdjęcia z plaży - dziś pozostają jej wspominki, bo jak już zdradziła na Instagramie, wróciła do domu. Przy okazji Ewelina odniosła się do zarzutów, według których gwiazdom łatwiej jest podróżować w czasie pandemii...

To była miła ucieczka do „normalności”, choć w Meksyku również obowiązuje reżim sanitarny, ale przynajmniej można zjeść w knajpie, a nie na masce samochodu 🤪 Podróżowanie w dzisiejszych okolicznościach wzbudza wiele kontrowersji i często słyszę zarzut, że „celebrytom” wolno więcej. Nie skorzystałam z żadnej celebryckiej ulgi. Dostosowuję się do panujących zasad i reżimu sanitarnego. Wróciłam przebadana i zdrowa. Dbajcie o siebie i Wasz komfort psychiczny

- napisała.

Teraz Ewelinie Lisowskiej pozostała opalenizna, a nam - jej seksowne zdjęcia!

Zobaczcie, jak prezentuje się w bikini!

NAJNOWSZE