Ewa Farna w krótkiej fryzurze. Uderzające podobieństwo do ikony mody lat 60.

2022-10-13 15:17 Joanna Dembek
Ewa Farna
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@carlabujalil Ewa Farna niczym Twiggy w nowej sesji do znanego magazynu

Ewa Farna zaskoczyła swoją metamorfozą, której poddała się potrzeby sesji zdjęciowej do popularnego magazynu. Fani porównali piosenkarkę do znanej modelki, która użyczyła swojego wizerunku do stworzenia lalki Barbie.

Ewa Farna to czeska piosenkarka o polskim pochodzeniu, która pierwsze sukcesu zaczęła odnosić już w wieku 11 lat, wygrywając konkurs piosenki na czeskich Morawach. Potem przyszły kolejne osiągnięcia, jak chociażby zajęcie pierwszego miejsca podczas Europejskiego Festiwalu Młodzieży w Sosnowcu. W wieku 13 lat wydała pierwszy album zatytułowany  Měls mě vůbec rád, który pokrył się platyną. W 2007 roku dała się poznać szerzej polskiej publiczności, wydając krążek Sam na sam, nakładem wytwórni Universal Music Polska. Twórczość artystki charakteryzuje się popowo-rockowymi brzmieniem.

Ewa Farna niczym Twiggy

Ewa Farna została niedawno zaproszona na sesję zdjęciową do czeskiego magazynu ELLE, gdzie specjaliści od charakteryzacji odpowiednio zajęli się jej wyglądem. Jedno ze zdjęć trafiło na okładkę pisma. Ewa prezentuje się w kruczoczarnych, bardzo krótkich włosach oraz mocnym make-up-ie.

Zdjęcie Ewy Farnej wywołało niemałe poruszenie wśród fanów. Jedni pomylili ją z Katy Perry, a inni stwierdzili, że inspiracją dla twórców jej nowego look'u była modelka, aktorka i piosenkarka w jednym, Twiggy, która dzięki swojej urodzie dała początek nowemu kanonowi piękna. To ona zapoczątkowała modę, na krótką fryzurę i chłopięcą sylwetkę.

Myślałam że to Katy Perry - czytamy w komentarzach.

Całkowicie widzę tutaj Twiggy!!! - napisała fanka.

Porównanie Ewy Farnej do Twiggy jest jak najbardziej trafione, a to za sprawą intensywnie umalowanych i mocno wyczesanych górnych i dolnych rzęs, oraz fryzury "na chłopaka". Sami zobaczcie!

Sonda
Ewa Farna - lubisz jej twórczość?
Roksana Węgiel szczerze o kompleksach. Ukrywała się za filtrami!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE