Ewa Farna zabrała synka na próbę! To pierwsze takie zdjęcie

2021-03-22 8:09 kp
Ewa Farna
Autor: WBF

Ewa Farna w czerwcu będzie świętować drugie urodziny swojego syna. Wokalistka została mamą w czerwcu 2019 roku i od tamtego czasu większość swojej uwagi poświęca małemu Arturowi. Gwiazda bardzo chroni prywatności swojego syna i nigdy nie pokazuje go w sieci. Teraz zrobiła wyjątek i w weekend pokazała fotkę z próby, na którą zabrała chłopca.

Ewa Farna, jak wszyscy inni artyści, już od roku nie ma możliwości występowania na scenie i spotykania się z fanami. Z powodu pandemii koronawirusa koncerty z udziałem publiczności są wykluczone, a gwiazdom pozostaje utrzymywanie  ze swoimi wielbicielami kontaktu online. Choć Ewa Farna przy okazji pandemii zyskała nieoczekiwanie wiele czasu, który mogła poświęcić dziecku, coraz bardziej tęskni już za muzyką.

W weekend Ewa Farna wróciła na scenę i zaśpiewała w Pradze. Na widowni nie zasiedli oczywiście widzowie - występu gwiazdy można było posłuchać online. Była to jednocześnie rzadka ostatnio okazja dla wokalistki, by pokazać swoją pracę synkowi.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Ewa Farna z synem na Instagramie

Ewa Farna zabrała ze sobą na koncert synka, który - jak zaznaczyła - połowę życia spędził w związanej z pandemią izolacji. Gwiazda, jak zresztą wszyscy, ma nadzieję jednak, że w końcu uda nam się wrócić do normalności.

Proba dzwieku po meega dlugim czasie. ✌🏼Dzis w Czechach biletowany online festiwal z widokiem na Prage🙌...Synku, to moja praca. To sa inni ludzie. To jest swiat poza domem. Wiecej niz polowe zycia🙀😅 dzieciak spedzil w lockdownie, mam nadzieje, ze juz niedlugo bedzie nam dane bardziej sie socjalizowac, poznawac siebie w kontekscie kolektywu, to przeciez dla dzieci takie wazne.

- napisała Ewa Farna na Instagramie.

Dla fanów to niezwykle rzadka możliwość, by zobaczyć Ewę z synem. Piosenkarka na co dzień nie pokazuje w sieci zdjęć z Arturem, a i tym razem zdecydowała się jedynie na ujęcie z daleka. Doskonale jednak widać, jak maluch już wyrósł!

Wy też tęsknicie za koncertami?

NAJNOWSZE