Ewa Farna ODMÓWIŁA zdjęcia sprzątaczce! “Wkurzyłam się”

2021-10-28 6:47 RD
Ewa Farna
Autor: WBF Ewa Farna

Ewa Farna ma bardzo dobry kontakt z fanami. Są jednak momenty, w których artystka mówi stanowcze nie. O jednej z takich sytuacji piosenkarka opowiedziała w programie “Miasto kobiet”. Przeczytaj więcej na Hotplota.pl.

Ewa Farna swoją karierę rozpoczynała jako nastolatka. Ogromny sukces, który osiągnęła zawdzięcza swojej ciężkiej pracy w młodości. Ewa popularna jest nie tylko w Polsce, ale też w Czechach, z którymi związana jest od dzieciństwa. O urokach popularności może więc sporo powiedzieć. Na szczere wyznanie artystka zdecydowała się w programie “Miasto kobiet”. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Chodziło o sytuację z 2019 roku, kiedy to Ewa urodziła swojego synka. Wtedy jedna z pań salowych podeszła do Ewy i poprosiła ją o wspólne zdjęcie. Artystka nie kryła oburzenia. 

Byłam dzień po urodzeniu swojego synka i pani, która sprzątała w tym pokoju, bo jesteśmy w szpitalu, poprosiła mnie o zdjęcie. W sytuacji, kiedy jestem obolała, opuchnięta, w połogu. Wtedy się tak wkurzyłam (...) Powiedziałam: "Nie no, bez przesady. Przepraszam panią, ale naprawdę nie jestem w sytuacji, kiedy fajnie jest kogoś prosić o zdjęcie, kiedy jesteśmy w tak intymnej sytuacji"

powiedziała Ewa.

W ‘normalnych’ sytuacjach Ewa jednak bez problemu zgadza się na zdjęcia z fanami. Wiemy z doświadczenia. ;) 

QUIZ: Travis Barker - jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 6
Kiedy Travis Barker się urodził?
NAJNOWSZE