Ewa Chodakowska już po drugiej dawce szczepionki. "Stawiam na naukę i prewencję"

2021-06-11 13:35 kp
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Gwiazdy w przeważającej większości głośno opowiadają się za szczepieniami. Spora liczba celebrytów chwaliła się na Instagramie przyjęciem pierwszej dawki, zachęcając do tego również swoich fanów. Teraz głos w sprawie szczepionek zabrała również Ewa Chodakowska. Trenerka jest już po drugiej dawce i napisała w sieci, dlaczego zdecydowała się mówić o tym głośno.

Wraz z postępem programu szczepień i coraz mniejszą liczbą zakażeń możemy cieszyć się coraz większym luzowaniem obostrzeń w kraju. Dwie dawki szczepionki na koronawirusa przyjęło już ponad 9 milionów osób, w tym wiele gwiazd. Teraz pełną odpornością cieszy się również Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska na swoim profilu na Instagramie otwarcie mówi o kwestiach, które są dla niej ważne czy ją poruszają. Trenerka skupia się nie tylko na zachęcaniu swoich fanów do zdrowego trybu życia, ale i nie unika tematów życia prywatnego - jeśli są one komentowane przez media - czy też bieżących wydarzeń. Tym razem Ewa pochwaliła się fanom drugą dawką szczepionki. Nie ukrywa jednak, że długo zastanawiała się nad tym, czy pisać ten post.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Ewa Chodakowska zaszczepiona

Ewa Chodakowska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że temat szczepień jest dla niektórych kontrowersyjny - wciąż nie brakuje tych, którzy wierzą w teorie spiskowe i boją się zaszczepić. Z tego jednak właśnie względu trenerka uznała, że jej głos jest ważny.

o niezwykle rzadko spotykane w moim wydaniu, żeby zastanawiać się, czy wrzucać ... czy nie wrzucać na swoje sociale tego, co uważam za słuszne..

WŁAŚCIWIE TO SIĘ NIE ZDARZA 🤔

ZASZCZEPIENI znajomi mówią:„Nie wywołuj burzy.. Siedź cicho”ZASZCZEPIONE znajome osoby medialne mówią:„Nie wychylaj się.. Nie postuj..”

Owszem..

- napisała.

Ewa przyznała, że po pierwszej dawce szczepionki spotkała się z wieloma takami ze strony antyszczepionkowców.

Zdjęcie profilowe chodakowskaewachodakowskaewaZweryfikowanoTo niezwykle rzadko spotykane w moim wydaniu, żeby zastanawiać się, czy wrzucać ... czy nie wrzucać na swoje sociale tego, co uważam za słuszne..

WŁAŚCIWIE TO SIĘ NIE ZDARZA 🤔

ZASZCZEPIENI znajomi mówią:„Nie wywołuj burzy.. Siedź cicho”ZASZCZEPIONE znajome osoby medialne mówią:„Nie wychylaj się.. Nie postuj..”

Owszem..

Nie spodziewałam się tylu ataków, po wrzuceniu informacji, o przyjęciu pierwszej dawki szczepienia..

Epitetów co niemiara 🤬🤬🤬🤬🤬

Ponadto ciekawostki takie jak:

- rząd mi zapłacił 😳- diabeł mnie opętał 🤯

👌🏻

A może po prostu stawiamna naukę i prewencję..

Zaszczepiona po raz drugi..Zdrowia nam wszystkim ♥️Wrzucam.. bo czuje, ze mówić wyraźnie i głośno, to mój obowiązek ...#ewachodakowska #covidvacccine

- czytamy.

Na dwóch zdjęciach możemy zobaczyć Ewę Chodakowską i jej męża czekających na swoją kolej oraz Ewę już w trakcie szczepienia. Post zobaczycie tutaj.

NAJNOWSZE